.

.

Со попуст
youanshanghang Трајни Клешти Тешки-Должност Автоматско Жица Stripper, Соголување Капацитет:0.5-2.2 mm

youanshanghang Трајни Клешти Тешки-Должност Автоматско Жица Stripper, Соголување Капацитет:0.5-2.2 mm

DEN 1975.20

Од стока
Во магацинот

Тешки-должност Автоматско Жица Stripper, Соголување Капацитет : 0.5-2.2 mm. 1. На стега главата високо-квалитетни легиран челик, прецизност фалсификување, трајни, не се искривуваат 2. Работ посебен третман, без прилагодување може да биде лесно да се соголување, соголување брз,лесен, долг животен век 3. Повеќе удобен и лесен да се земе линија за централна линија кожа , Т- , 4. PP + TPR материјал не се лизга се справи со дизајн и удобноста контрола 5. Во прилог на прилагодливи столбови, за да се обезбеди дека секоја лента должина во согласност 6. Соголување опсег : 0.5-2.2 mm.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 4406.40

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 1024.80

Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.Паке

DEN 887.76

[Прочитај пред Order] Како тоа замена тастатурата е компатибилна со различен модел на HP Elite Book лаптоп компј

DEN 2366.40

Складирање торба е доволно пространа да ги собере најмногу капчиња куки на пазарот.Направени од водоот

DEN 28.32

Овој украс е на тебе ефект на површината и констелација на моделот за вас да се избере за правење на ваши

DEN 2157.60

100% Памук.Увезени 100% Памук 6 парчиња Креветчето Постелнина Утешителот / Ватенка Сет.Сет Вклучува : 1x Утеши

DEN 1538.40

【БРЕНД ЕФЕКТ, НО ЕФЕКТИВНИ】иста unclog ефект како бренд, како што се гледа на ТВ, туку повеќе ефективни...

DEN 623.76

Магија стап дизајн е погодно да го замени стаклото.Пред перспектива е голем криви стакло за поголема ви

DEN 671.76

ДвојноLayer Оксфорд Ткаенина Е Многу Издржливи И Водоотпорен.СКЛАДИРАЊЕ БИН ГОЛЕМИНА : S : 14.РАСКЛОПНА ДИЗА

DEN 2140.80

√ Нула слој, кој го штити вашиот ТВ од Дете и домашни Миленици Усогласат двете страни на екранот и полек

DEN 384.96

Tervis tumblers функција двапати ѕид изолирани изградба која го чува пие топла или ладна подолго и ја намалува

DEN 1471.20

Инаку ние ќе испрати секое парче во големината можете да изберете.Тоа е многу проводници еластичен мате

DEN 5760.00

Еспресо заврши површината планината медицина кабинет обезбедува дополнителен простор за складирање.Д

DEN 488.16

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Памук, 50% Полиестер.Направени во САД

DEN 1369.68

Вода Да Тече, Динамичен Пак Сигнали.Инсталација : Само треба да ги отстраните вашите оригинални светлин