.

.

Со попуст
Winsome Дрво Capri Дрво 2 Дел Складирање Полица со 4 Црна Ткаенина Свитлива Кошеви

Winsome Дрво Capri Дрво 2 Дел Складирање Полица со 4 Црна Ткаенина Свитлива Кошеви

DEN 2200.80

Од стока
Во магацинот

Отворете дизајниран 2-дел полица собрани големина е 25.2"W x 11.2"D x 9.2"Х. Полица царинење е 12".Доаѓа со 4 црна количка ткаенина кошеви отворен за складирање со 10.9"W x 10"D x 9"H. Направени од комбинација на цврсти и композитни дрво во еспресо заврши.Собранието е потребно.Со својот класичен, здрав дизајн, овој елегантен shelving единица ги исполнува и двете стил и функционални барања и е совршено место да се одржи книги или ДВД.Користете ја оваа полица во секоја соба за организирање и да се создаде нов изглед кога се комбинираат со складирање кошеви.Со својот класичен, здрав дизајн, овој елегантен shelving единица ги исполнува и двете стил и функционални барања и е совршено место да се одржи книги или Двд-а.Користете ја оваа полица во секоја соба за организирање и да се создаде нов изглед кога се комбинираат со складирање кошеви.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 985.68

Може да се чистат со користење на стандардни производи за чистење.Divider се зголемува флексибилноста на е

DEN 3773.52

НатопиИОдводнување Кошници со посебни ФлипOut Нозе да се натопи делови и мозоци делови без било потроши

DEN 119.76

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина : ширевте големина : 16x16cm / укината големина : 6.3 x 6,3 инчи.Карак

DEN 661.68

Сет од 3 жица кошеви за стилски, динамичен чување во секоја соба.Современ дизајн со црисспремин жици обе

DEN 143.76

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина на : 20.5x20.5cm / укината големина : 8 x 8 инчи.Карактеристики : Еден

DEN 119.76

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина : ширевте големина : 16x16cm / укината големина : 6.3 x 6,3 инчи.Карак

DEN 119.76

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина : ширевте големина : 16x16cm / укината големина : 6.3 x 6,3 инчи.Карак

DEN 1197.36

Сет од 3 кошница контејнери со гроздобер стил тутун кошницаинспириран дизајн.Изградена од ткаени slatted д

DEN 839.76

7 инчен(L) X 11,8 Инчен(W) X 9.На Водоотпорен Внатрешниот Слој Само Треба Да Се Избриша Со Влажна Сунѓер Или Вла

DEN 887.52

Она што е во пакет?.Еден сет на 1Пакет Дополнителни Големи Играчки Чување на Кутии, Димензии : 26 x 12.8 x 15.8 ин

DEN 9464.88

Нашите складирање кошеви ви обезбеди со целосна креативна слобода.Можете да ја ставите во вашата спалн

DEN 1339.20

виткање чување на кутии симпатична складирање кутија декоративни складирање кошеви плакарот чување на

DEN 1768.80

Овој стилски складирање кутија е практичен и разноврсна за чување на книги, играчки, облека, крпи, чорап

DEN 2364.00

На трајни памук јаже складирање кошница создава чист простор.Уникатен дизајн и боја, со две удобно се сп

DEN 479.52

Она што е во пакет?.Еден сет на 3Пакет за Складирање Кантите со Двоен Отворени Капаци, секој димензии : 16.54

DEN 119.76

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина : ширевте големина : 16x16cm / укината големина : 6.3 x 6,3 инчи.Карак

DEN 1044.00

Тоа е исто така се идеални за превоз на предмети време на патувањето.Исто така погоден за надворешна куј

DEN 1207.20

Ви благодариме!Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Пакетот Вклучува : 1 Парче Кутија за Скла

DEN 119.76

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина : ширевте големина : 16x16cm / укината големина : 6.3 x 6,3 инчи.Карак

DEN 287.76

Боја : Бела; Пакет Содржина : 1 x Складирање Basket.Net Тежина : 164g.Големина : 28.5 x 13.5 cm / 11.2" x 5.3"(L*W).Материјал : Плас