.

.

Со попуст
OCHiC Краток Браун Боб Брановидна Перика Со Удира за Жените ,Краток Браун Перики Удира Со Природен Изглед Кратко Браун Перика Отпорни на Топлина Влакна Дневно Божиќ Co

OCHiC Краток Браун Боб Брановидна Перика Со Удира за Жените ,Краток Браун Перики Удира Со Природен Изглед Кратко

DEN 503.76

Од стока
Во магацинот

【Широко применливи】 : Овој краток браун перика е толку модерен, погодна за луѓе на сите тонови на кожата и возрасти, направи што повеќе убави и секси.Може да се прилагоди на големината кој најдобро ви одговара. 【За Стил】 : Краток брановидна боб перика со удира,стилизирана во лабава плажа бранови за текстура,должини падне само над рамената.Класичен боб кои лесно да се одржува.Погодна за секој прилики, како што се датира, концерти, забави, свадби, Божиќ. 【 Капа Големина】 : Овој краток брановидна удира боб перика одговара на повеќето глава големини и форми.Ако имате било какви прашања или сомнежи за производи,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го поправи вашиот проблем во рок од 24 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 7186.08 -110 %

Лулу Перика Боја Illumina Вкоренети Noriko Перики Краток Меки Кадрици Заоблени Слоеви Monofilament Дел Отворен Weft.С

DEN 599.76 -110 %

Премиум квалитет кадрава МултиБоја перика изработени од 100% топлинаfriendly синтетички влакна.Удобно прила

DEN 5519.76 -110 %

Висок Квалитет Osier Перики Човечка Коса Advantage1.ЧИПКА ПЕРИКИ ДЕТАЛИ : 13x4 Тело Бран Човечка Коса Чипка Пред П

DEN 1679.76 -110 %

【Пријатно да се Носат】Средни капа (21.【Човечка Коса, Перики】100% човечка коса, перики, газирани и густи, п

DEN 143.76 -110 %

Зајакнување на вашата коса.Природни помош за сув скалп.Energiz и хидратација.Дизајниран за мазна и мека, уд

DEN 7593.12 -110 %

5 inches Packing : 1x Перика Само содржината на погоре пакет, а не на други производи.Ве молиме имајте во предвид :

DEN 7319.76 -110 %

МАТЕРИЈАЛ : 100% ЧОВЕЧКА КОСА РЕМИ.СТИЛ : ПРАВ, ДОЛЖИНА : 24, 26, 28, 30 ОБРАБОТКА : 10 A одделение за Човечки Реми , 1

DEN 4427.76 -110 %

Може да Се Исправи, Завиткан, Белена и Стилизирана Како Свој Коса Губење На Материјал : 100% Бразилецот Чов

DEN 623.76 -110 %

【Нашата Доверба】Ние ги користиме Меѓународните врвен квалитет пламен retardant синтетички влакна, супер м

DEN 119.76 -110 %

100% Сосема Нов б.Ставање На перика Капа; c.Ставање На перика, се приспособат на внатрешниот нето Тока; d.Одр

DEN 7659.12 -110 %

Мазна коса, реално и не рефлексивни.Шапка и на косата можат да бидат невидливи, реална и природна.Внатре

DEN 4055.76 -110 %

НАДГРАДБА ЧИПКА ДИРЕКТНО FRONTWIG КОСА МАТЕРИЈАЛ : 100% Необработени Богородица Бразилецот Човечка Коса Дире

DEN 5496.00 -110 %

мека коса немаат метежот и пролевање слободни Ombre T1 B / 30 боја на косата, исто така, имаме #1?¡й#1 B?¡й#2?¡й#4?¡й#

DEN 1168.80 -110 %

Се впие перика во вода за 12 минути.Можете да го носат на некоја партија или да ја користите секојдневно...

DEN 3096.00 -110 %

♥【Погоден Секоја Прилика】Пред извлечен природна коса линија со бебе коса ја прави перика изгледа пов

DEN 134.16 -110 %

Опис на производот : Ние сме посветени да го прави едноставен, мода, природни, да се управува и удобно пер

DEN 138.96 -110 %

СТРУКТУРА : Ова перика е погодна за различни глава големини и форми, и е опремен со еластична дише нето.С

DEN 1247.76 -110 %

Губење на Материјал : Бразилски Кадрава Брановидна Чипка Пред Перики Краток Боб Човечка Коса, Перики со

DEN 134.16 -110 %

Answer : ___________________________ Note : 1.Оваа перика е грациозен, дише Висока Температура Отпорни на Топлина Синтетичк

DEN 6782.40 -110 %

Губење на Тежината : 10"140g 12"150g 14"165g 16"180g 18"195g 20"210g 22"225g 24"235g .Функција : Бебешка Коса Околу, Слободни Дел,Беле

DEN 5615.76 -110 %

Пакет 3 Предмети : Убава Илузија Коса Topper од Raquel Велч, Christy е Перики П плус, на monofilament врвот овозможува ово

DEN 7351.20 -110 %

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★[Перика]Нашата цел е обезбедување на вас со најдобрите шопинг искус

DEN 1919.76 -110 %

Ако имате било какви прашања и сугестии, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим.Почетник П

DEN 2831.76 -110 %

Прилагодливи Ремени и Средни Капа Големина : може да се прилагоди на големината слободно според главата

DEN 1053.60 -110 %

Портокалова боја слоевит топлина отпорни на синтетички чипка пред перики за Партија ,Дневна Шминка,Cosplay

DEN 6095.76 -110 %

Целосна Чипка Перика Boday бран Премија Богородица мека Бразилецот Remy Коса Бебе Коса Околу Целиот Перимет

DEN 2054.40 -110 %

Убава Боја, специјално дизајнирани за некој како убава како тебе Дизајн : На перика има текстура, и своит

DEN 150.96 -110 %

Структура : Ова перика е погодна за различни глава големини и форми, и е опремен со еластична дише нето П

DEN 3599.76 -110 %

Ви благодариме за вашата доверба во KUN Коса, вашата еден купување, ние ќе ти љубов KUN Влакна засекогаш.Кон