.

.

Со попуст
Држачи за полнење Dock/Полначот База Лулка Станица USB Кабел

Држачи за полнење Dock/Полначот База Лулка Станица USB Кабел

DEN 335.76

Од стока
Во магацинот

Ново : Висок Квалитет На Полначот База.Компатибилен со сите P2 & P3. Се користи за да го замени вашиот полнач кога ќе се изгуби.USB Кабел L : 22.44 Во/ 57cm.Ако имате било какви прашања,pls ме контактирате по E-mail,јас ќе го реши проблемот за вас.Одговара на P2 & P3. Материјал : Силика гел и челик.USB Кабел Должина : 22.44 Во/ 57cm.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2126.40

ЗВУКОТ ШТО КАРПИ : На AKGtuned 12mm говорникот и подобрен бас тон игра сè во студиоквалитет на звук.Отворен диз

DEN 1930.56

USB Кабел за Управување.Обезбедување на постојан и сигурен заштита за до 8 уреди, мултипорта моќ лента ме

DEN 3272.64

Мерењето е дозволено грешка е + / 13cm.Пакет се вклучени : 1 x Двојна Безжична Charger Notes : осветленост и различн

DEN 4072.32

Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со сервисот во времето и ние

DEN 815.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 887.76

✿Карактеристики : Овој 3во1 безжичен полнач поддржува паметен телефон ,Што е уште поважно, тоа би можело

DEN 604.80

Не произведуваат топлина.Водоотпорен IP67.Уникатен Дизајн Совршен за Телефон : Уникатен модел што се испе

DEN 631.20

Протеини кожа површина како се чувствуваат на кожата,мека и мазна.0 адаптер е потребно.3 ft интегриран каб

DEN 324.00

Внимателен дизајн, слободни раце, разумен дизајн на аголот на гледање.Лесно можете да се поврзете на пол

DEN 911.76

Кога патуваат во странство го донесе за да се исполнат на полнење потребите на целото семејство 【Она шт

DEN 336.48

Полнење на уредот преку вклучени полнење кабел Мултифункција : пренослив дизајн, со полнење и база функ

DEN 167.76

i PHONE нашите приемник модели совршено се вклопува со вашиот i Phone 7 / 7 Плус / 6 / 6 Плус / 6 S / 6 S Плус, како

DEN 599.52

Користење на микрофибер кожа и PC пластика,тоа има силна водоотпорен способност.Ние ќе ви испратиме епод

DEN 1500.00

Она што Ќе Добиете : Power Wave Подлога, 2 ft Микро USB Кабел, добредојдовте водич, грижете себесплатно 12месеци г

DEN 429.84

Стилски, компактен изгради трае до минимален простор и носи софистицирана смисла на технологијата во в

DEN 876.00

ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ : 10 W цртан филм безжичен полнач е компатибилен со Samsung Галакси Забелешка 10, Забелеш

DEN 239.76

Елегантни, компактен изгради трае до минимален простор.Гаранција 30ден Замена : ние нудиме 30ден замена з

DEN 959.76

Пакетот референтна тежина : Тежина : 0.46 во Должина на Кабел : прибл.Ако цел износ над НАС $120, ние ќе ги иско

DEN 1701.84

Производителот гаранција може да не се применува.Направени за Mag Safe : Дизајниран за лесна интеракција со

DEN 215.76

45 мм во дебелина и 2,5 g во тежина, кои ви даваат пријатно чувство при користење; Овој метал адаптер прстен

DEN 206.16

Спецификации : тип на Производ : Безжичен Полнач Приемник е Применливо порт : Микро порт Примање напон : DC

DEN 628.80

Наменета за i Phone : Anker Нано е 20 W излез е дизајниран за да обезбеди максимално полнење на i Phone 12 Незаменлив

DEN 1927.20

★Ве молиме да земете магнетни или метални додатоци кога се полни.Боја : Црна.Тоа е најдобар празник Божи

DEN 887.76

【HSL Smart IC】Тоа може автоматски да се препознае вашите уреди, дава совршен цената на секое полнење уред по

DEN 1103.76

✔ 【7 НАЈВИСОК НАПОЈУВА преку USB ПОРТИ】 2 PD Полнење Порта (18 W / 30 W) и 5 Smart Полнење Порта (2.4 A / 5 V) за било тех

DEN 143.76

стабилна, не се лизга агол, удобно, инстант надополнување, кабел за управување и чување на податоци.Сети