.

.

Со попуст
WXLBHD Лицето Четка за Чистење, Полнење Водоотпорен Силикони Лице Scrubber Кожа Миење Машина, Vibrating Лице Почиста за Exfoliating, Отстранување на Blackhead

WXLBHD Лицето Четка за Чистење, Полнење Водоотпорен Силикони Лице Scrubber Кожа Миење Машина, Vibrating Лице

DEN 552.00

Од стока
Во магацинот

Моден appearance3.Тоа може да се мијат веднаш по употреба, и тоа исто така може да се користат со доверба при преземањето на бања.можете да изберете чистење на режим што одговара на тебе.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга.Вградена литиум батерија, издржливи.Лицето измијте четка направени од храна одделение силиконски материјал е многу мека и кожа-пријателски. "Добредојдовте на нашиот mall Happy шопинг!Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето.Не е лесно да ја иритираат кожата, погодна за сите типови на кожа, чувствителна кожа, исто така може да се користат со доверба.На висока фреквенција на вибрации чистење со четка има 7 прилагодливи брзини.полнењето е лесно да се носат.На мала брзина на режимот да може да нежно чисти и high-speed mode може да длабоко чистење и разлиствам."SPECIFICATIONMaterial : Silicone Size : 150*43*27 mm Weight : 90 рендан напон : 5 VWaterproof оценка : IPX7 Gear:7-брзински adjustable FEATURES1.На ергономски криви е лесно да се одржи и лесен за чување.Единствена лицето четка е со полно работно тело водоотпорен дизајн. Силиконски материјал, мека и не му наштети на кожата, погодна за сите кожата types2.Можете да ги користите нашите рачни обраснат на лице-чистење со четка како совршен подарок за мајка, сопруга, сестра, пријателка, или себе си.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 3379.20

Брзо позиционирање на вредноста копчето дизајн, може брзо да се прилагоди на големината на вилиците.Пре

DEN 3264.00

Ретки Весници.Граѓанската Војна оригиналот.Ние правиме максимални напори за да се опише секој објект п�

DEN 2083.20

[ЧИСТЕЊЕ со ЧЕТКА] : Функции со шминка смена, длабоко чистење.Нежно ги чисти порите за да ги отстраните мр

DEN 1058.40

Производ Големина (Инчи) : РАМКА : 8 X10 100% Храна Безбедно Машина За Миење Садови Безбедно.Artistica е Ексклузив

DEN 691.20

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Се повлече На за�

DEN 1068.00

УДОБНОСТ И КОНТРОЛА : Мултизоната биматеријал костец.ИНДУКЦИЈА ПОЈАЧАНИ : Сечење на рабови остане поост

DEN 1975.20

8,000Lm (4,000 Сму на крушка),50 W(25 W секоја сијалица) 6500 K Xenon Бела DC9 V32 V.Ситевоедно fanless LED светлата сијалица за по

DEN 2398.80

Премиум, audiophileодделение над увото, го отворите задниот поклопец.Лесни со луксузни velour опфатени уво влош

DEN 160.56

◆◆14 парчиња Нокти сет за нокти ножици Clipper Педикир и маникир за полнење Карактеристики : Погоден за дом�

DEN 4307.76

за dvd плеер потпирачи за глава потпирачи за глава играч.Функција : 1.за стерео приемници, кои auto.Пакет Лис�

DEN 756.00

100Pack w / Backings & Јасно Кеси.Ќе добиете 100 Индивидуални Душеци, Backings и Кеси.Киселина Слободни, Бела Core 4Ply Душе

DEN 808.80

Компактен, ниска висина цилиндар дизајн е идеален за ограничени простори, каде што други цилиндри нема �

DEN 1327.20

Пакет inludes : 1 x 12 инчи долго се справи со притисокот клешти, 1 x 10 инчен долго се справи со притисокот клешт�

DEN 288.00

За Да Се Обезбеди Задоволително Цел,Димензија На Опис.☆ Материјал : Вештачка Кожа☆ Боја : Сафир Blue Leather К

DEN 748.80

Сите направени во Јапонија Врвот на Hokkaido подарок.Темата боја е Hokkaido е зима ноќното небо.Пауловнија кути�

DEN 1271.76

Поради различни агли, на производот сликата може да има слаб боја разлика, а на производот треба да биде

DEN 154.56

Дијаметар : 5 / 16 инч.Должина : 1 инч.Материјал : Челик.Глава Стил : плоштад (сквер).Тема Тип : 18 (крупни).Дијам�

DEN 140.40

ОДГОВАРА : Топови Спортски Track & Field Snap Заклучување Замена одговара на ОЛИМПИСКИТЕ или Гил модели.БОЈА : С�

DEN 542.40

Чадор јаже : случајни color The лизгачот потези на шасија да се прилагоди на ткаење на далечина.Против проли�

DEN 1555.20

100% Нов и висок квалитет.Сигурно се вклопуваат, лесно се применува & отстранети.Заштита на вашиот телефон