.

.

Со попуст
Unicey Брод Елемент Подлога Patttern Перење Забавува Водоотпорен Валкани Алишта Перење Кошница Расклопна Перење Кошница

Unicey Брод Елемент Подлога Patttern Перење Забавува Водоотпорен Валкани Алишта Перење Кошница Расклопна Перење

DEN 935.76

Од стока
Во магацинот

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во/49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полиците, за плакари, за расадник, за детска соба, за бебе соба, за бања, за спалната соба, за дневната соба, за перална, за кујна,за балкон,за статистика, за на училиште,за автомобили, за надвор.Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина ПВЦ водоотпорен,Во внатрешноста на кошница е фиксна со заградата, задебелена дното, лесно да се застане, Водоотпорен ЈП слој надворешниот.Нашите перење кошница со виткање дизајн го прави тоа практични за сите места и го прави лесен за чување.Совршен за облека складирање (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), домашен текстил за складирање, играчка складирање, бебе производ за складирање и домашно милениче производ за складирање.Карактеристики : Нашата перење забавува не користете било штетни синтетички пестициди или ѓубрива.Здрав & Трајни производи за долготрајна употреба.Печати : Уникатни отпечатоци на нашата количка за перење забавува кофа може да додадете живописни бои за вашиот простор, разубават вашата соба.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 533.76

Производителот гаранција може да не се применува.Направен од метал и висок квалитет на ткаенина.Должин

DEN 599.76

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе

DEN 839.76

Ве Молиме Бидете Сигурни Дека На Големината Пред Цел На Оваа Перење Кошница.5 Cm (Висина) X 32 См (Дијаметар),

DEN 1048.80

Нашите перење кошница може да се здипли до кога не е во употреба.Нашите перење кошница може да се здипли

DEN 647.76

бебе измет има тенденција да дамка оние тимови ние мајки љубов 14in Миење Одлично за миење на рацете маск

DEN 527.76

Димензија на Кошница : 23" x 13" x 24"(L x W x H) Укината Димензија : 33.5" x 23"(L x W) Производ Тежина : 7 кг Облека забавув

DEN 1836.00

Оркестарот : исклучителна модели се направи перење кошница изгледаат слатко и додадете сценографијата

DEN 623.52

{Постабилна И Издржливи} : внатрешноста на кошница е фиксна со загради, задебелена дното, постабилна и из

DEN 4786.08

★Направени од здрави и незагадувачките материјали, без мирис, трајни, долг животен век, погоден за разл

DEN 599.76

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе

DEN 623.52

{Постабилна И Издржливи} : внатрешноста на кошница е фиксна со загради, задебелена дното, постабилна и из

DEN 369.60

【Уникатен Desig】 Иновативни внатре графички дизајн ви дава стереоскопски 3 D визуелни искуства.【Функ

DEN 887.76

Големина : голем дијаметар што е погодно за вчитување облека : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm.Материјал : 300 D Оксфорд

DEN 2667.60

Производителот гаранција може да не се применува.Димензија : 43 x h65 cm.Колекција : Дома Дизајнер : Роберто G

DEN 887.76

Големина:голем дијаметар што е погодно за вчитување облека : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm.Материјал:300 D Оксфорд

DEN 203.52

Спецификации : ❤ Шупливи од кошница дизајн, едноставни и стилски.Доаѓа со suckers за лесна инсталација.Висо