.

.

Со попуст
Davitu Електрична Опрема, Залихи - 10 Колекции Сетови 2 Начин Pin Машки домување ПЛАНИНАТА Конектор Запечатени Sumitomo Конектор 6187-2171

Davitu Електрична Опрема, Залихи - 10 Колекции Сетови 2 Начин Pin Машки домување ПЛАНИНАТА Конектор Запечатени

DEN 361.92

Од стока
Во магацинот

Број на модел : 6187-2171. Боја : бела.Postion : 2. Waterptoof : Yes.Материјал : PA66. Совети : 1 сет : 1 конектор+ целосни сетови на терминали и гумени печати.Технички Параметри : Име на Производ : 10 колекции сетови 2 начин Pin машки домување ПЛАНИНАТА конектор запечатени Sumitomo конектор 6187-2171 Material Color Sealed / Unseal Number на Positions Packaging QTYPA66 White Sealed2 Pin Paper Меур торба/ Paper Box 101.Материјал : Домување : PBT+GF,PA66+GF.Терминал : Бакарни Легури/Месинг/Phosphor Бронза.Еки Куќиште : Алуминиум/Пластични 2.Големина Опсег : 8,000 различни конектори се достапни.3.Проверка : T/S16949,ISO14001 систем и Ro HS.Aliexpress или како што request5.Function Replacement за Оригинален Бренд Cars6.R&D можност : Отворете нов калапи според вашите примероци или цртежи,ние можеме да снабдување жици се подигнат производи, исто така,.ОЕМ и ODM се available7.Време на испорака : Доволно акции и силен капацитет на производство се обезбеди навремена испорака.8.Контрола на квалитет : Сите стоки ќе биде 100% прегледани пред испраќање.9.Пакување : 1-100 PCS по торба/Кутија со label10.Компанијата Тип : стабилна фабрика за снабдување,трговија интеграција,години на извоз искуство.1.Објектот што го опишува : 5 stars2.комуникација : 5 stars3.Превозот Брзина : 5 stars Thank што толку многу ,мојот пријател.^^Објектот специфики : број на Модел : 6187-2171 Color : white Postion : 2 Waterptoof : Yes Material : PA66 Application : Автомобилската, Lighting Gender : Машки.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 287.76

По Заштита на План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со вашат

DEN 550.56

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 191.76

Игли : 3 P.Тип : VH.Теренот: 3.96 mm.Lenght :200mm.Број на модел : VH PlugКабел 10 Pcs 3.96 mm VH Приклучок за Кабелот за 20cm 2 P / 3

DEN 354.96

Боја : 40 MM Укината Legth.Потекло : CN(Потекло).Со usb : НЕМА.Е прилагодено : YES.Број на модел : 2 MM.ОБЈЕКТОТ DESCRITPION2 EA

DEN 602.40

Боја : 10pcs 15cm 2 P.Број на модел : ZH Двојно Крајот Кабел 10pcs ZH 1.5 mm 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 8Pin Двојно Крајот Женски & женски К

DEN 542.16

Боја : 3296 P1103 10 K.Потекло : CN(Потекло).Тип 1 : Средување На Potentiometer.Големина : 3296 P.Комисија : Да.Можете да најде

DEN 191.76

Лесно да се инсталира, лесен за употреба.Одлично да го замени стариот скршени cermic цевки и метал монтирањ

DEN 423.36

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 5519.76

Тројна тешки водоотпорен, shockproof и dustproof дизајн.Евиденција на SD / SDHC мемориски картички 10x оптички зум; 25x д

DEN 1439.76

Во HD режим, обичај графика може да се создадени и контролирани преку интернет пребарувачконтролирани т

DEN 674.16

Храна‑одделение ABS материјални, не‑токсични и невкусна, еколошки, се грижи за нежната кожа на децата.Кр

DEN 1439.52

Општи Брендот Canon Модел DC320 Тип на Дигитална видео камера Боја Сребрена Image Sensor Image Sensor 1 / 6" CCD Леќа, Оптичк

DEN 712.32

Боја : 5 P.Пакетот Вклучува : вклучуваат 30 Комплети ( Машки / Женски Домување+Машки / Женски Терминали).Бр

DEN 493.20

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 364.80

Емитува Шалче, MPEG2 Снимање; Вграден Безжичен LAN, Zixi, и GPS 1" CMOS Сензор, 20x Оптички Зум; 3840 x 2160 60p / 50p / 30p / 25p / 24p.UH

DEN 209.28

* Вграден звук апсорпција микрофон, вашиот глас може да се слушне, јасно е дека во 10 метри.【Full HD Камера】О

DEN 933.60

Вграденво множете се, филтри и цртан филм фото налепници додадете повеќе забава за фото преземање.Опрем

DEN 1168.80

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 1583.76

Full HD 1080 / 60p Видео и 9.2 ПРАТЕНИК Фотографии Вграден во 25 Лумен Проектор.WiFi / NFC Контрола и Пренос на Подато

DEN 806.16

Бурст : 3 пука.2 lb тегови, најсоодветен за детето малку раце за смирено да го носат околу или Виси на врато

DEN 3359.76

Ако треба да се земе closeup снимки, ве молиме да користите макро леќа и да се задржи на далечина од 1,52 инчи.П

DEN 6239.76

50 Mbps XAVC S1 1920x1080 на 60 P, AVCHD и MP4 кодеци 30x Оптички / 60x Clear Image Zoom да се доближи до акција 26.8 милиметри широк аг

DEN 5399.76

Линк и Оган Жица) за digital image transfer, дозволувајќи им на видео уредување на соодветно опремени домашен комп