.

.

Со попуст
На Hillman Група На Hillman Група 3712 0-80 x 1/2 во. Нерѓосувачки Челик Пан Главата Филипс Машина Завртка (50-Pack)

На Hillman Група На Hillman Група 3712 0-80 x 1/2 во. Нерѓосувачки Челик Пан Главата Филипс Машина Завртка

DEN 254.16

Од стока
Во магацинот

Машина завртки се користи со ореви или зезнав директно во навој receptacle да се зацврсти метални делови заедно.Ако ореви се потребни, за употреба со ореви на истиот заврши и се провира за правилно се вклопуваат.Се зацврсти со шрафцигер да се намали ризикот од над-стега за заштита на завртката и зацврстени материјал.Нерѓосувачки челици се користат за нивната отпорност на корозија, висока температура сила, скалирање отпор и ниска температура цврстина.Опис на производот Машина завртки се користи со ореви или зезнав директно во навој receptacle да се зацврсти метални делови заедно.Мери од долната страна на шефот на совет на завртка за да се добие fastener должина.Ако ореви се потребни, за употреба со ореви на истиот заврши и се провира за правилно се вклопуваат.Од Производителот Машина завртки се користи со ореви или зезнав директно во навој receptacle да се зацврсти метални делови заедно.Мери од долната страна на шефот на совет на завртка за да се добие fastener должина.Ако ореви се потребни, за употреба со ореви на истиот заврши и се провира за правилно се вклопуваат.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 227.76

Пакетот Вклучува : 20 Сетови (20 компјутери m6 x 20mm завртки+ 20 компјутери m6 хексадецимален locknuts + 1 buc Torx се воз

DEN 225.36

Овие висок квалитет на Копчето Главата Flanged Завртки обезбеди идеална замена на делови за вашиот комплет

DEN 475.92

На шрафовите се направени од јаглероден челик ,која е фирма и практични, не е лесно да се наведнуваат и д

DEN 2241.60

Изработени од Нерѓосувачки Челик,силен ритам,добра стабилност 304(А270) не ' рѓосувачки челик.Генерички За

DEN 1236.00

Dltmysh.Изработени од нерѓосувачки челикНаправени на 304 нерѓосувачки челик, таа има добра отпорност на кор

DEN 2569.68

Глава Висина : 0.290".Countersink Агол : 82 Степен.Навој Дијаметар : 0.3125".Теми По Инч (TPI) : 18 Груб или парична Казна Те

DEN 455.28

КАРАКТЕРИСТИКИ : Црна оксид метална конструкција.ВКЛУЧУВА : Десет М3 х 8мм хексадецимален штекер копчето

DEN 818.40

Совршена Замена : Овие countersunk завртки се совршена замена за стариот завртки, дозволувајќи им на вашиот к

DEN 708.00

Чување : Ова гром асортиман комплет се организирани во прегради во транспарентна складирање случај со sn

DEN 270.48

Глава Стил : Рамна Глава; Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 10 x Филипс Главата на Зав

DEN 1353.60

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик.Големина : d : d(навој дијаметар) x L(конец должина).Метрички навој диј

DEN 241.68

Машина завртки се навој сврзувачки елементи кои се обично се користи со ореви или drilled и прислушувани (н

DEN 2083.20

5 / 16"18 X 11 / 4".Машина Завртки, Рамни Countersunk Head, Дупчиња Диск.stainless_steel_188 5 / 16"18 X 11 / 4", Надворешно Навој сврзува

DEN 1468.80

Вистински Redcat Трки Замена дел # BS902051 Користете само вистински Redcat Трки Замена на делови за постигнување

DEN 221.28

5 mm; Diámetro де ла cabeza : 6 mm / 0.Тема Стил : Целосно Конец; Глава Стил : Countersunk / Рамна Глава.Анти Кражба Машина За