.

.

Со попуст
Shiwaki Рачни Може да Рог на Конзервирана Компресирани Гласно Итни Воздух Рогови

Shiwaki Рачни Може да Рог на Конзервирана Компресирани Гласно Итни Воздух Рогови

DEN 696.00

Од стока
Во магацинот

Секогаш се подготвени да одат, без гас е потребно.Оваа рог работи само кога се фрли.Труба завртки на пумпа, доаѓа во 2 лесно да се соберат парчиња.Апликации : Дом, Партија, Автомобил, Кампување, Спорт, Чамци За Итни Случаи.квалитет, високи перформанси.Опис : - Апликации : Дом, Партија, Автомобил, Кампување, Спорт, Чамци, Вонредна состојба.. - Секогаш подготвен да оди, без гас е потребно. - Труба завртки на пумпа, доаѓа во 2 лесно да се соберат парчиња. - Ова рог работи само кога се фрли. - квалитет, високи перформанси.Спецификација : - Материјал : Пластични+Метал - Size : Прибл. 25*20*10см/9.8*7.9*3.9 Inch Package Вклучува : 1 Парче Воздух Рог.

Детални спецификации

- Material:
Plastic+Metal
- Size:
Approx. 25*20*10cm/9.8*7.9*3.9 Inch
Package Includes:
1 Piece Air Horn :
Додатоци на производи
DEN 1428.00

ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Може да се инсталира лесно.Вклучува хардвер монтажа и црева што треба.СИЛЕН И КВА

DEN 309.12

Име на производ : Рог; Одговара за Автомобил, Мотор; Напон : DC 60 V.Сензибилитет : 105d B; Дупка со Дијаметар : 6.8

DEN 239.76

Висок тон рог може да биде инсталиран на секое возило, како што се UTV, АТВ, RZR, Голф количка, Мотор, брод итн

DEN 95.76

Мини USB Полначот со индикатор за светло сили паметни телефони, слушалката.Се конвертира запалка приклуч

DEN 1319.76

************************************************************* Предмет Тип : Мултитон & Claxon Рогови Име на Модел : TKHOM070 Фреквенциски Опс

DEN 398.40

Добар квалитет не само што може да обезбеди посигурна гаранција за вашиот живот,но исто така и добра мат

DEN 239.76

1 Еден рог blares надвор силен и моќен предупредување.Тоа може да произведе звук како гласно како 110 DB.Голем

DEN 829.92

Некорозивни и оксидација отпорни компонента за заштита.Electrically изолациони за употреба со искра приклуч

DEN 383.76

Влезен напон : DC1050 V.Излезен напон : Load Линеарна.Внесување на струјата : бараат големи од моторни оператив

DEN 1396.80

Owerful и Издржливи Воздух Рогови Тешки Труби Висока Излезна Компресор 12 V Супергласно Воздух Рог моќен дво

DEN 6308.40

Пумпа за притисок – Сопирачки систем.Овој дел се вклопува следниве модели : Опел Meriva Мк II 1.4 (2010 ) 88k W Опел

DEN 419.76

Она што ќе добиете : ќе добиете 2 парчиња електрични полжав рогови, 2 парчиња црвени пластични маски, 2 пар

DEN 290.64

Име На Производ : Отворање На Оптоварување Се Префрлат;Модел Бр : HK1 A;Тип : Нож Switch.Пол : 3;Номинална Напон :

DEN 574.80

МАТЕРИЈАЛ : Овие лустерот штекер опфаќа се направени од издржлив хартија.ДИМЕНЗИЈА : Секоја хартија ште

DEN 263.76

Дел Број : Vixen Рогови VXA6120 L.Апликации : се Компатибилни со 12 V или 24 V Воздух Рогови Воз Рогови Воздушна Сус

DEN 455.76

♡Изработена од ABS пластика, издржливи ♡Гласен и јасен звук ♡Ниска потрошувачка и високи перформанси ♡

DEN 694.08

Сириус XSV300 V1 тјунер вклучени.Направени за i Pod / i Phone.Вграден Bluetooth конективност.Двете заднимонтирани USB п