.

.

Со попуст
Dr. Spiller Управувате со Вашата Кожа Зацврсна Тело и Коса Шампон 500ml/16.9 оз (Салон Големина)

Dr. Spiller Управувате со Вашата Кожа Зацврсна Тело и Коса Шампон 500ml/16.9 оз (Салон Големина)

DEN 2015.76

Од стока
Во магацинот

На ревитализација и energyzing тело и коса со шампон.Блага билка го поттикнува и негува кожата и косата.Кожата поттикнување и зајакнување својства.Обезбедува влага и energizes.Салда и го неутрализира кожата и сетилата.На ревитализација и energyzing тело и коса со шампон.Блага билка го поттикнува и негува кожата и косата.Кожата поттикнување и зајакнување својства.Обезбедува влага и energizes.Салда и го неутрализира кожата и сетилата.База : Вода base Skin тип : За сите кожата types Benefits : - дневна чистење за целото тело со кожата, стимулирање и зацврсна својства за да се остави на кожа, избалансиран и зајакната.Како да го користите : се Применува за да се навлажни кожата или косата, масажа во, и потоа исплакнете ја темелно.Активни состојки : - Glycamon Соединение : се Состои од Ликер Корен, Nopal Кактус и Einkorn.- Ivy - Stinging Коприва.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 210.96

12течност унца шише Neutrogena АнтиОстатоци Појаснување Шампон да помогне да се отстрани до 90% од тешки, dulling о

DEN 477.36

TRESemmé Шампон Keratin се Изедначи Бојата е keratin на косата третман е сулфат слободни, антиисчезнат шампон форм

DEN 2313.60

Природно Активна Состојка 100% .Не Амонијак.Лесна формула со природни екстракти.Пченка Шеќер : Испорача д�

DEN 347.76

нежно чистење и нежна нега, специјално развиени за деца на кожата и косата.p Hнеутрални и на тој начин се �

DEN 282.48

Тип На Производ : Шампон.Објектот Пакет Димензија : 8.2 Centimetersl X8.5 Сантиметри W X25.2 Сантиметри H Точка Пакет �

DEN 2148.00

Нежно ги отстранува маст, масло и е безбедно за мириси и нечистотии без сушење на кожата или капут.Paraben с�

DEN 551.76

Јапонски Не Силикон Коса Шампон : косата и скалпот ќе биде темелно се мијат со многу фини пена да се задр�

DEN 335.28

Рачно изработени природен шампон.Омекнува косата за повеќе управливост.Пријател на косата и нема да се

DEN 926.40

Чиста шампон направени со најдобрите хипоалерген состојки.Јојоба, Aloe, Кокосово, и Витамин Е Сите природ�

DEN 863.52

Нема Потреба Да се Грижите За Боење на Вашата Кожа Или Лажни Барам Резултати – Menfirst Создаде Нова Технол�

DEN 323.76

Ревитализира и го зголемува сјајот, за нормална коса.Шампон формула со фарма собрани зелено јаболко и к�

DEN 1919.52

Значи, го добиете здрав изглед, gorgeously жив, и да се управува коса што го заслужуваат.Клинички Формула Коса

DEN 359.76

Сончогледово масло испорачува влага, мекост, сјај и заштита.Го зајакнува косата додека заклучување во и

DEN 150.24

SEBEX ШАМПОН РАГБИ 4 OZ.SEBEX ШАМПОН RUGB 4 OZ од Sebulex : Темелно чистење на губење на косата мека и да се управува.Диз

DEN 599.28

Чисти Без Dehydrating (Limpa Мерење Ressecar).Ја Чисти И Балансира Природно Директно Мрсна Коса (Purifica E Equilibra Fios Naturalment

DEN 1056.00

Овој шампон е луксузно крем, пенење, хидратантен комбинација помага да ја напуштат вашата коса чувство m

DEN 719.76

Голем шише.Супер Хидратантен и погоден за секојдневна употреба.Она што е : Чистење на косата природно!Holi

DEN 1270.80

Оваа Хидратантен Шампон им помага на целта, поправка, хидрат заклучувањево влага, чиста боја vibrancy, светл