.

.

Со попуст
SHANG-ЈУНИ Проектор за Деца Мини Пренослив Проектор A2000 Проектор Дома Преносни Мини Фабрика Директни Снабдување Homestic Отворено Безжичен Пренослив Проектор (Големина :

SHANG-ЈУНИ Проектор за Деца Мини Пренослив Проектор A2000 Проектор Дома Преносни Мини Фабрика Директни Снабдување

DEN 1975.20

Од стока
Во магацинот

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Модел; A2000. LCD екран : 2"LCD Екран.Резолуција : 320*240. Осветленост : 1000 lumens.Contrast ratio : 1000 : 1. Приказ на односот на : 4 : 3/16 : 9 Projection големина; 14-100 inches Projection далечина; 0.5~3.2 MRecommended проекција големина; 30-60 inches Lens фокусирање; manual Maximum поддршка на декодирање : 1080 PWorking напон (напојување) DC Влез 12 V2 A1x Аудио Out1x 5 V-2.1 НА INInterface1 x HDMI1 x u SB1 x микро s DPackage Тежина/GW0.57 KGProduct Size135*97*50mm.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 712.80

Облик : Plano.Употреба : Оптички.Структура : Planoконвексни.Материјал : пластика.Опис : Спецификација : Пред Fresn

DEN 10466.40

Систем : Мултиекран.Поддршка wirless sync дисплеј со.Android / IPHONE Телефон.Жичен sync дисплеј со IOS телефон.Ниту Еден

DEN 2879.76

СО РАЧКА : има рачка што е удобен за носење.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Може да се користи за чување на проектори, да

DEN 2330.40

【Јасна Слика】брзината е 700rpm / мин, на агол на гледање е 150°, и резолуцијата е 1024 x 768 P, видео и слика на жив

DEN 2229.60

Нудејќи супериорен квалитет по прифатлива цена, целиот Huddle Cam HD линија на камери е лесно да се постави и

DEN 1552.80

Користете мирис за слободни ABS зелените пластични да се елиминира индустриски загадувањето што го штит

DEN 1655.76

Машината се исклучува автоматски по 4 часа, а потоа да се спречи прегревање.На 1 час или 2hours автооф време,

DEN 1728.00

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 6064.56

Компатибилен : лесно Можете да ја прилагодите јасноста на боите, Агол и звукот преку СТАН.Идеално Решени

DEN 1967.76

Време проекција функција, проекција далечина е 15m.Проекција агол може да се ротира до 180 степени.Мултифу

DEN 2159.76

Текст : AC 100240 V , 50 60 Hz ;.Излез : наизменична СТРУЈА 19 V 2.1 А Поврзувачот : 5.5 мм x 2,5 mm / 2.1 mm.Компатибилност : за

DEN 1127.76

Објектот е со добар квалитет.Пакетот референтна тежина : Тежина : 0.48 kg (1.06 lb.).ние ќе се тестира на произво

DEN 287.76

100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Влезен Напон : AC 100240 V (во Светот AC Влез) на Текст Фреквенција : 5060 Hz Текст Conn

DEN 7590.96

Поддршка за 7.Иновативни топлина дисипација систем, со користење на дисипација на топлина и намалување

DEN 6719.76

S : Никаква врска прашање, да ги споделите со нас Овој производ е главно за домашниот, така и на малите сос

DEN 431.76

ГОЛЕМА ЗАШТИТА Премија најлон ткаенини со меки кадифени обвивка ја штити вашата проекторот од прашина