.

.

Со попуст
400EP14D - Трансдуцерот, Ултразвучно, 103 dB (400EP14D) (Пакување од 2)

400EP14D - Трансдуцерот, Ултразвучно, 103 dB (400EP14D) (Пакување од 2)

DEN 2064.48

Од стока
Во магацинот

Оперативен Притисок Max : 24bar.Сензорот Излез : Аналоген.Притисок Мерење Тип : Колосек.Напон Оценка : 28 VDC.Порт Стил : G1/4 (1/4" BSP).Спецификација : Оперативен Притисок Max : 24bar Sensor Излез : Analogue Pressure Мерење Тип : Gauge Voltage Оценка : 28 VDCPort Стил : G1/4 (1/4" BSP)Палета на производи : IPSAT Series Ro HS во Согласност : Да / Ro HS Compliant Ro HS Phthalates во Согласност : Да се advised SVHC : Нема SVHC (17-Дек-2015).

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 3942.72

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 621.60

Ro HS Согласност : Да.Ro HS Phthalates Во Согласност : Да +.SVHC : Нема SVHC (25Јуни2020).Карактеристики : Превозникот Фрекве