.

.

Со попуст
21pcs со складирање кутија за девојки голем лак hairpin лента целосно покривање цвет hairpin бебе дете коса додатоци

21pcs со складирање кутија за девојки голем лак hairpin лента целосно покривање цвет hairpin бебе дете коса

DEN 383.76

Од стока
Во магацинот

Повеќе бои : Ние трошиме време изборот на косата клипови од различни големини и димензии за да ви помогне да ги задоволи девојки од различни возрасти, и овие слатки форми и ткаенини се трајни, и уште поважно, да се направи вашиот мал девојка се чувствуваат дека тоа доаѓа од родителите или други Љубов!Секоја коса клипот е се рачно изработени и прецизно направени со внимателно избрани фини влакна ткаенини.Тие се 100% рачно изработени шноли.Bowknot цвет големина : Нашата големина е околу (bowknot 3.Сетот содржи еднострано hairpin, и еден пар на цвет или лак шноли, така што ќе може да често користат различни модели, оставајќи деца полни со детски спомени!Различни големини, погодно за бебиња од различни возрасти да се носат.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 463.20

Материјал : Кристал, Легура.Големина : 9cm x 5.5 cm x 3cm / 3.54" x 2.17" х 1.18" (Прибл.).Идеален за Лична Нега на Коса Стил

DEN 383.76

Карактеристики : Материјал : метал, gutta percha Боја : желкашколка Големина : прибл.Големи во количина : ќе доб�

DEN 455.76

Големина : 14 x 21mm / 0.56 x0.84inch(Max.D*L); Боја : Црна; Име На Производ : Клипови / Заковки / Fastener.Осветленост Дел Број

DEN 957.60

Парична казна или Мода : Мода.Предмет Тип : Hairwear.Метали Тип : Цинк Легура.Материјал : Кристал.Стил : Симпат�

DEN 335.76

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 960.00

Одлично за Врата Трим, Автомобил Фендер, Браник, Страничните Здолниште, Радијатор Штит, Поздравниот Shield

DEN 335.76

Напомена : Иако овој производ е разноврсна производ, тоа не е соодветна за сите модели.Универзален Автом

DEN 473.76

Исклучително мали подароци кутија за пакување,ќе не нула.Се користи како подарок topper или порибување stuff

DEN 497.52

Ви благодариме!Description This објектот е збир на 6pcs коса клипови со симпатична дизајн.Одлична декорација пос�

DEN 335.76

СРЕЌА~сакаат вас и вашето семејство СРЕЌНИ.Ако имате било какви прашања или распрашува, ве молиме конта�

DEN 334.80

Направени во Франција CP2644 Големина : 5.Сигурен и удобен за нежно да се обезбеди костец, тоа може да се одр�

DEN 359.76

Флексибилност – Работи и со сите типови коса, вклучувајќи ги и кадрава, дебели, парична казна, долго, или

DEN 1615.20

Овој исклучителен Ентони Дејвид pewter сива креваше косата клип е покриен со Австриската кристали и има pewt

DEN 335.76

p> Добредојдовте во нашата продавница!JASONWORK е сеопфатен дневни потреби продавница, кои ги покриваат сите

DEN 335.76

СРЕЌА~сакаат вас и вашето семејство СРЕЌНИ.p> Добредојдовте во нашата продавница!JASONWORK е сеопфатен дневн

DEN 501.12

на headbands за девојки се во нормална големина.Жените Headbands : Овие мека headbands се направени од висококвалитет

DEN 752.64

YSYSPJM модерен модел на hairpin не само што може да ги менувате фризура, но, исто така, покажуваат домот и слатк

DEN 1862.40

Флексибилен дизајн може да се справи со што и дебели или тенки влакна, кадрава или права коса.Овие коса к

DEN 335.76

Ние ќе ви испратиме различни стилови на модели, така што ќе може да одговара на различни стилови на обле�