.

.

Со попуст
5V 2A Адаптер POWSEED DC во 5V Кабелот за Напојување Полначот 10W AC Адаптер за Поттикне Оган, огнот Поттикне HDX, Таблет компјутер, Монитор, ТВ Кутија, Камера, BT Звучници, веб Ка?

5V 2A Адаптер POWSEED DC во 5V Кабелот за Напојување Полначот 10W AC Адаптер за Поттикне Оган, огнот Поттикне

DEN 262.80

Од стока
Во магацинот

Оваа 5 V 2 A Адаптер POWSEED DC во 5 V кабелот за Напојување Полначот 10 W AC Адаптер со повеќе совети работи за многу мали дигитална електроника како PS4 Контролер, Огнот Поттикне Kindle Fire HD HD 6 8 10 HDX 7 8.9 9.7, 5 V Скенер, womanizer, Lelo производи, Малина пи 3, Foscam Безжични IP Камера, врба пумпа, leappad 2, graco замав, крак линк, Ноктите Машина, Пет Младоженецот Clipper, Тастатура, Хартија Шредер, ooze пенкало, рутер, Bluetooth звучници, таблети и повеќе 5v уреди.Во светот на Текст : 110-240 V, Излез : 5 V 2.1 Макс 10 W.Оваа 5 V апарат компатибилен 5v 1А, 5v 1.5 А, 5v 1.75 А, 5v 2 A, 5v 2000 м,5v 1000 m A, 5v 1000m A, 5v 500m A.ПОВЕЌЕ СОВЕТИ – POWSEED 5 V 2 A Адаптер со разни популарни DC приклучоци, може моќ повеќето вашиот DC5 V полнење на уреди.Обезбедување на што поголема моќ избори.Приклучокот Димензии : 5.5x2.1mm, 5.5x2.5mm, 4.0x1.7mm, 3.5x1.35mm , 3.0x1.0mm , 2.35x0.75mm , 4.8*1.7 мм, Мини USB, Микро-USB.DC Plug Поларитетот : Централна Позитивниот(+).Дизајн-заштита карактеристики против неточни напон, краток спој, внатрешни прегревање и преоптоварување.POWSEED 5v 2a енергетско снабдување се направени од квалитетен материјал за да се обезбеди подолг животен век.Моќта на вашиот 5v електроника совршено и го заменува многу DC 5 V полначи.Пакет содржи : 1 x 5 vlot DC Напојување, 1 Сет x DC Моќност Приклучокот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 215.76

Косата сушење крпа капа е изработена од Микрофибер материјал,го прави здрава и безбедноста на вашата ко

DEN 309.60

Бидејќи екранот се различни, бојата на сликата ќе биде малку поинаква форма вистинската боја.Ве молиме �

DEN 167.76

Премиум Квалитет Знаме Печ со 100% Детални Везови.Добиете голема вредност за пари со нашиот бренд нови и в

DEN 1442.40

30 дена Гаранција за враќање на Парите и 1 Година Гаранција.Производот има положено CE / Ro HS / ISO9001 безбеднос

DEN 599.76

Тој има десет копчиња, аналоген "Контрола Држи" и 8начин насочен подлога, сите поставени во "М" форма.Комп�

DEN 847.20

Антикражба безбедност кутија за лов на играта патека камера.Боја : Црна или Сива боја ќе бидат испратени

DEN 1128.00

Highquality поддршка цевка дебели имајќи површина без тресење со голема брзина, максималниот loadbearing 150kg.Outofthebo

DEN 263.76

МАТЕРИЈАЛ : Мека и удобна Силикон.Направени од издржлив, долготрајни, противалергиски, медицински оддел

DEN 532.80

Внимание.Добро запечатени, ефикасно блокирање на ширење на непријатна миризба 【Модерен & Користете】Ни

DEN 311.28

Печатени обрасци се сите еколошки печатење методи, со богати бои и јасни обрасци.Ова е причината зошто о

DEN 227.28

Направени од најдобрите солидна месинг материјали.Ѕидот монтирани дизајн е идеален за употреба на прос

DEN 350.16

Исклучителна sequins, злато во прав, сребро и сите убави украси може да се користи во калапот.Спецификација

DEN 156.48

Црвени LED Светилка Која Содржи 9 Црвени LED светилки со Две Светлината Settings.Индикатор за слаба светлина уп

DEN 1723.20

8 НИВО RESISTANCE8 нивоа магнетни отпорност на системот, мазна и тивко.Место циклус на врвот на табелата и мож�

DEN 251.52

Пакетот Вклучува : Тоа е 16.4 нозе / 5m тротоарот синџир, чиј што линк е за околу 2,5 mm широк, 2.5 mm долга, 1.3 мм де�

DEN 1915.20

Лесен за користење : Ова сандаче обезбедува совршено решение за удобен и да се обезбеди испорака кутија

DEN 4275.60

* ИЗДРЖЛИВ : трајни дека се противи бледнее и го задржува вода излезе низ секоја сезона...

DEN 719.76

Тежи 1lb, 12 оз (808g).На дното има 5 малите испакнати нозе да стојат на.НАДВОРЕШНИТЕ ЏЕБОВИ Пред : Два 10" широк �

DEN 368.88

Име на производ : системи за видео надзор Камера Кабел.Конектор Тип на : DC Влез (5.5 x 2.1 mm), RJ45 8 P8 C Ethernet Порта.

DEN 4296.00

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 530.40

Категорија : Самоприслушување завртки.Големина : 4.5x35 / 4.5x45 / 4.5x60 / 5x80 MM,можете да го купите во зависност од

DEN 359.76

12 компјутери 14x30инчен lisse палачинкастил виолетова коса микрофибер крпа.Изработена од микрофибер, кој об

DEN 359.76

7(W) x 1(H) инчи.Нашата кука со 3 M е лесно да се користи и помага да се задржи вашите ѕидови во потрага убава С�

DEN 767.76

Покрај тоа, таа е посветена на датотека област и повеќе прилог прегради, кои можете безбедно чување на р�

DEN 2162.40

ГОЛЕМИНА Дијаметар 50.8 cm / Висина 35.56 cm.Оваа голема големина може да се сместат различни елементи, многу п