.

.

Со попуст
JIANHE 1 Метар 15x30mm Влечете Синџир Жица Превозникот Кабел Полу-Затворени Внатрешни работи Отворање на CNC Рутер Машина Алатки Пренос Исклучителна (Радиус на Свиткување

JIANHE 1 Метар 15x30mm Влечете Синџир Жица Превозникот Кабел Полу-Затворени Внатрешни работи Отворање на CNC

DEN 1048.80

Од стока
Во магацинот

3) towline е широко се користи во CNC машина алатки, електронска опрема, камен машини, стакло машини, врати и прозорци машини, шприцмашини, роботи, прекумерна тежина транспорт на опрема, автоматски складишта.2) Секој дел towline може да се отвори, лесен за инсталација и одржување.Пакет се Вклучени : Повлечете синџир X 1 Метар (должината вклучуваат крајот конектори).Пластични towline структура : 1) towline форма како тенкови синџир, се состои од голем број на единица врски помеѓу ротирачки слободно линк. 3) towline е широко се користи во CNC машина алатки, електронска опрема, камен машини, стакло машини, врати и прозорци машини, шприцмашини, роботи, прекумерна тежина транспорт на опрема, автоматски складишта.Вежба ниско ниво на бучава, носат-отпорни, висока-брзина на движење. 1 Метар 15 X30mm Полу-затворени внатрешни работи отворање Жица Превозникот Кабелот, Повлечете Синџир За CNC Рутер Гравирање Машина Пластични Ролери Пренос Chain Uses и Карактеристики : 1) Погодни за употреба во reciprocating движење на настанот, може да биде изградена-во кабелот, цевки, цевки,водовод, итн.3) Единица синџир околу синџирот плоча и на горниот и долниот капак состав, towline може да се отвори секоја секција, лесна монтажа и демонтажа без провира, да кабел, цевки, цевки, цевки, итн. 2) Секој дел towline може да се отвори, лесен за инсталација и одржување.во towline по отворањето на поклопецот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 617.52

Тип : Внатре во дијаметар не се отвори капак.Должина : 1000mm(1 Meter).Внатрешна големина : 10*10мм.Надворешниот го

DEN 292.56

Внатрешни Димензии : 25x38mm(Inner H*Inner W);Надворешна Големина : 40x55mm(Outer H*Outer W) Г"радиус на Свиткување : R75; Должин�

DEN 2236.80

2in75mm / 3in100mm / 3.3 ft (може да се расклопуваат и составуваат на било која должина)Работна Температура : 25~100℃

DEN 822.96

Молчи серија, екстремно ниски работни бучава, изработка на работната средина и потивок.Одбраната и точн

DEN 2164.80

3) Влечете синџир е широко се користи во CNC машина алатки, електронска опрема, оган машини, камен машини, с

DEN 314.40

9 во 55мм / 2.2 x 1in 45 x 41mm / x 1.6 во 55мм / 2.На влечете синџир површината е сјајна и цврста, намалување на отпор�

DEN 1893.60

Пластични towline структура : 1) towline форма како тенкови синџир, се состои од голем број на единица помеѓу рот

DEN 580.56

Вкупна должина : 1 M / 39.Пакет : 2x Кабелот, Повлечете Синџири(Забелешка : Други додатоци не се вклучуваат.85inc

DEN 417.60

Отворено на двете страни, се движат флексибилно, ниско ниво на бучава, лесна инсталација.Погоден за кори

DEN 333.36

Име На Производ : Кабелот, Повлечете Синџир.Материјал : Пластика; Вкупна Должина : 1 M / 39.4"; Боја : Црна.Внат

DEN 396.00

Висок квалитет на дрво машини додатоци.Име На Производ : Кабелот, Повлечете Синџир;.Материјал : Пластика.

DEN 623.28

Внатрешни Димензии : 45x60mm(Inner H*Inner W);Надворешна Големина : 65x90mm(Outer H*Outer W) Г"радиус на Свиткување : R100; Должин