.

.

Со попуст
Метал Закачалки Возен Метал Закачалки Возен Метални Облека за Носител со Еден Држи Железнички & Долниот простор за Складирање, Полица за Чевли Кутија Зголемете

Метал Закачалки Возен Метал Закачалки Возен Метални Облека за Носител со Еден Држи Железнички & Долниот простор

DEN 1008.00

Од стока
Во магацинот

Овој мултифункционален облека носителот може да се задржи и вашата облека и чевли среди и организатор.Со еден држи железнички да се одржи вашата облека, лесно да се најде решение што сакате.Со пониски складирање полица за складирање на сите ваши чевли и поттик, не треба да се добие уште чевли полица.Направени од високо квалитетен челик материјали, цврсти и издржливи да ја користите.Широко се користи во вашата спална соба, студија соба и entryway.Спецификација : Материјал : Челик Боја : Црна Пакет листа : 1 * Облека држачот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1500.00

✔【Неверојатна Тежина Капацитет】:Тешки метална рамка се комбинираат со дебели честички одбор го прав

DEN 2277.60

Функција : 1.26 cm / 19in Пакет Листа : 1 Сет x Метални Облека Закачалка (4 Железни Цевки и 1 База Одредување Парче

DEN 13188.48

Идеални за чување блузи, јакни, облека, фустани, чевли, totes, капи, играчки и многу повеќе.● Многу Простор з

DEN 892.80

Секоја рака исто така се прилагодува независно од 46 до 75 висока.На база мерки 12 x 18 и е направен од 1x3 чели�

DEN 1141.68

[Индустриски цевка закачалка] Каже збогум на хард индустриски цевка закачалки и кревка закачалки!Индус�

DEN 2615.76

ГРОЗДОБЕР ИНДУСТРИСКИ ОБЛЕКА РЕКиндустриски цевки облека решетката.Злато платното со бела дрвена поли

DEN 1111.20

Стигнале Гардероба на Облека Багажник,Може да сноси 40kg.Спецификации : 5 монистра 32cm кабинет длабочина ≥

DEN 2543.76

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】 : Материјал На Застане Е Железо, Трајни, Отпорни на Корозија, Може да Се Користи Неколк

DEN 1876.80

1 Направени со висок квалитет метал, непробојни 2 Лесно да се споредат различни лак бои 3 5 ниво лак ѕид ре�

DEN 885.60

Железо рамка нема да биде оштетен, по долго време.Производ параметри : Име : Облека Display / Облека Виси Желе

DEN 737.76

Сите размислувања се внимателно разгледани.Природни Бамбус има лузни, житарки и линии, кои се природни �

DEN 1319.76

Правоаголна основа, со челична жица мрежа дното полица за дополнителна меморија.Единицата се протега о�

DEN 1089.60

Димензии : 148x44x48.Дополнителен Простор за Складирање : Можете да одржувате вашиот секојдневен облека или

DEN 2856.00

Висок Квалитет на Материјалите Изработени од цврсти и издржливи метална цевка рамка.Тоа е дефинитивно �

DEN 674.40

ТЕШКИ држи до 300 фунти (со тркала), максимална тежина капацитет на полица е 200 фунти.Овој тип на облека реш