.

.

Со попуст
Нејзините Не Сива Коса Својата Мојот Сребрена Обвивка Алуминиум Украс

Нејзините Не Сива Коса Својата Мојот Сребрена Обвивка Алуминиум Украс

DEN 379.20

Од стока
Во магацинот

Ова кафе кригла има висока дефиниција за печатење на двете страни,совршена или за десно или лево раце корисници,кригла дека може да се обезбеди пријатно утро кафе за многу години!.Навистина постојан печат што никогаш нема да исчезнат или да го изгуби својот сјај.Машина за миење на садови и микробранова безбедно.Совршен роденден подарок или Божиќ подарок. ✅СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА - го Започнете денот со убаво парче пијалок-ware направени за совршена прилика.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 479.76

Се ПОСТИГНЕ БОЈАТА НА КОСАТА САКАТЕ Нашата природна боја на косата доаѓа во 12 смели нијанси кои обезбед

DEN 191.76

Боја : Црна,Светло Кафеава.Косата Тип : Сите Типови Коса.Ирина Gari Покрие Вашиот Сива Очисти Маска за Коса

DEN 648.96

Schwarzkopf Igora Vibrance Schwarzkopf Igora Vibrance Schwarzkopf Igora Vibrance.Schwarzkopf Igora Vibrance Schwarzkopf Igora Vibrance Schwarzkopf Igora Vibrance Schwarzkopf Igora Vibrance S

DEN 1516.80

РАЗЛИЧНИ МОДЕЛИРАЊЕ : Можете според вашето расположение и треба, направете фризура која себеси му се во

DEN 309.36

Е збогатена формула помага да се создаде кул изглед русокоса и остава косата чувство свилен мека.Формул

DEN 232.56

Feria Е МултиФацетирани Трајна Боја на Коса : Познат за блескава боја и напнат бои, Feria постојана губење на

DEN 359.76

(1) пребројувањето на Wella Blondor База Прекинувач Свила Мешавина Кул / 19 Пепел Cendre Трајна Боја на Коса 2 мл.Тоа

DEN 2023.20

РАЗЛИЧНИ МОДЕЛИРАЊЕ : Можете според вашето расположение и треба, направете фризура која себеси му се во

DEN 217.20

Карактеристична косата и скалпот третман.Ја враќа сува, кршливи И надобработени влакна.Квалитетот може

DEN 359.76

ПОДОБРО СОСТОЈКИ, Подобро Боја, Подобро за Вас!.ОСЛОБОДЕНИ ОД Амонијак, Parabens, Вештачки Мирис, Resorcinol, Тешк

DEN 560.40

45 Интензивна Оган Рубин Garnier Olia е за разлика од сите други традиционални, трајна боја на косата.Крајниот

DEN 311.76

Loreal Majirel Боја на Косата Ionene G Incell (6,8)исто Така Познат Како 6.8 / 6 M Ова е трајна боја, со Ionene технологија за бе

DEN 1198.56

✿Висок квалитет ЈП материјал,безбедно и водоотпорен, транспарентни и видлива,за еднократна употреба, л

DEN 287.76

По боја, едноставно да го избрише тоа исклучување.Не мрсна, тоа не се меша со коса боја; лесно да се исчис

DEN 388.80

"Ти си нема нежен цвет, Па нека вашиот СЕКСИ бети блум!Ги славиме!СЕКСИ бети flaunts вашиот заводлива страна!

DEN 338.16

Високо Боја Покриеност.Секогаш Се Меша Во Боја На Допир Плус, Со Боја На Допир Плус Емулзија 4%.Се Меша Во

DEN 311.76

Се применуваат на бојата на должината и завршува на вашата коса и оставете го 15 минути...

DEN 238.08

Голема сенка палета со убава brunettes, веројатна блондинки, висок лифт блондинки, најбогатите црвена, и инт

DEN 359.76

Висок квалитет на полупостојан, непосреденбоја боја, со клима уред база.Лесно да се примени.Енергична, д

DEN 779.76

Ништо не штити подобро, ништо не опфаќа сива подобро, време по време*.Пред : Заштитна предбоја серум трет

DEN 887.76

Сите Природни Состојки.Магијата Билни Боја на Коса Шампон Инстант Коса Боја во 5 мин Кутија : 10 пакети x 30

DEN 383.76

TS Chakhan Боја на Косата Крем.Хемиски Слободни : Нема PPD, Без Амонијак 1 цевка боја крем 1 цевка инвеститорот к

DEN 1020.00

Ова функционира поинаку од постојан алкално боја, која се отвора на вашата коса вратило да се отстрани п

DEN 303.84

Долготрајни боја на коса од коренот до врвот.Косата изгледа silkier, shinier и поздраво отколку пред вас обоени