.

.

Со попуст
Niaviben Home Security Камери HD 1080P Камера Безжичен WiFi Безбедносни Камери Ноќ Визија Инфраред LED Детектира Движење

Niaviben Home Security Камери HD 1080P Камера Безжичен WiFi Безбедносни Камери Ноќ Визија Инфраред LED Детектира

DEN 719.76

Од стока
Во магацинот

✤мини камера со 6 мини инфраред Led диоди, без осветлување, 5m ноќ визија далечина,оддалеку го вклучите или исклучите уредот, веќе не се грижите за снимање во текот на ноќта,Овој дом мини камера ви овозможува фантастична ноќ искуство дури и во теренот темнината и целосна заштита за да се види целата соба на ноќ - не се само ограничени на вниманието гледате во секое време на денот или ноќта.Стандардна меѓународна превозот брзина е 10-20 дена.Ако сте незадоволни со решение, ќе дадеме се врати и враќање на услугата.Тоа, исто така, може да се користат за продавници, сала за состаноци, домашни миленици,дадилка.5 цм дебелина од 2,5 cm ултра-мали димензии, лесна за носење, отворено спортски DV носат без притисок.Точно инфраред ноќ визија може да се јасно да се види во текот на ноќта за да се олесни вашиот снимањето.Дијаметар 3. ✤1080 P и 720 P пиксели може да се прилагоди за да го изберат правото пиксели за вас, ефикасно намалување на потрошувачка на меморија.Да се внимава на вашиот дом ,канцеларија или семејството како housekeeper или дадилка cam 24hours/7days. ✤1080 P HD пиксели, со видео, камера, јамка снимањето, движење откривање, инфрацрвена ноќ визија, време дисплеј и други функции.✤Wi Fi конекција(Само 2,4 GHZ) за пристап, може да се живее стримувате сите ваши видео записи преку паметен телефон или таблет Стан (IOS и Андроид Достапни) за далечински видите кога ќе го напуштат домот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2159.52

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 239.52

rfid читач 125khz rfid читач.rs232 rfid читач 125khz rs232 id читателот 125khz читателот 1.Интерфејс : RS232 2.фреквенција : 125khz...

DEN 852.00

Мониторот ги користите мултиточка capacitance екран на допир, усвојување на Андроид системот, стабилен и лес�

DEN 1951.20

★ Добредојдовте на нашиот магазин ★★ Ние сме посветени на обезбедување на вас со квалитетни производи

DEN 1824.00

Издржливи и долг животен век.Во 120 децибели, обезбедувајќи многу гласно брза.Лесно да се инсталира, само

DEN 2212.80

Без разлика каде се наоѓате или колку далеку сте, отворете ја АПЛИКАЦИЈАТА што сакате да се види на след�

DEN 18726.24

★ Услугата : Доколку имате било какви забелешки или предлози и сугестии на нашите услуги или производи,

DEN 1680.00

100% сосема нов и висок квалитет.Оваа Магнетен Сензор Switch има силна преоптоварување на капацитетот.Магне�

DEN 234.96

Силна дизајн за совршена прецизност и долг животен век.Ергономски дизајниран за едноставен и елегантен

DEN 1946.40

Параметри : Отворено Camera Night Визија : IR светла видливи во рок од 3 meters Vision Агол : 92º Широк Angle Resolution : 1000 TV Line P

DEN 1932.00

Многу практични, ценаефикасен, завршен конфигурација и лесен за употреба.Обезбедува автоматска глас ил

DEN 1802.40

Внатрешна монитор може поддршка за да се поврзете 8 мобилен телефон СТАН корисник, поддршка на IPHONE / Андр

DEN 1135.20

Ноќ визија : да се Опремени со IR сензорот и LED, ден или ноќ, дожд или сјај, на вратата може автоматски да се

DEN 1295.76

Име на производ : Безжичен Модул;Работен Напон : 3.3 V Вкупна Големина : 26x 18x 12mm / 1" x 0.71"x 0.47"(LWT).Материјал : ПХ�

DEN 1343.76

【Двонасочна Аудио и Движење Откривање】врата безбедносна камера има вграден микрофон и звучник, кога п

DEN 16847.76

2 Напојување 1 *4core терминал жица (5m)1 *отклучување терминал жица 1 *Manual4 *Монтажа плоча 2 *Screws1 *Боја пакет.2А И

DEN 246.96

Доаѓа со стојат, тоа е лесно да се качи на примачот, погоре или подолу на ТВ или монитор.Ергономски дизај�

DEN 2376.00

Погоден за шупливи вратата.Потоа, притиснете на копчето на испраќачот во рок од 20 секунди, LED индикатор н

DEN 575.52

Целосно Компатибилен со SCW9045 Power Series 9047 Безжична Продолжува 9047 Powerseries безбедност syst Impassa безжична.Батери�

DEN 1003.20

Супериорни перформанси и висока сигурност, да се обезбеди одлична аларм функција.Надворешни жичен врат

DEN 1199.76

Отворете ПИ Зона Поставување & Зона Поставување во СТАН, и означете ги објектите што сакате да ги заштит�

DEN 1430.40

Чувствителни сензори, 0.8‑3.9 во уреди со покажувач на далечина (во зависност од card reader), 0.1 секунда уреди с�

DEN 2639.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 287.52

Монца R6 1.Големина : 73x17mm 2.Протокол : ЕПК C1 GEN2 / ISO180006 C 3.Фреквенција : 840~960 Mhz 4.Чип : Монца R6 5.Readind растојание :

DEN 1874.40

9 yd Number На Ноќните Светилки : 6 Wi Fi Фиксна Фреквенција : 2 360° молчи ротирачки пан‑навалите, со користење на

DEN 1038.72

【Лесно Безжична Инсталација】 Оваа камера може да биде инсталиран со обичен E27 сијалица база (110 V~240 V) бе�

DEN 1778.40

На вратата аларм сензор област е 45m 120° .Препорачуваме инсталирањето на 5 метри над земјата,3 метри над вр�