.

.

Со попуст
ZDXY Далечински Управувач 990 Нозе Куче Обука Јака, Полнење Куче, Shockproof Јака IPX67 Водоотпорен, со 3 Обука Режими, Погоден за Сите Раси Куче

ZDXY Далечински Управувач 990 Нозе Куче Обука Јака, Полнење Куче, Shockproof Јака IPX67 Водоотпорен, со 3 Обука

DEN 1103.76

Од стока
Во магацинот

[24 часа во текот на Продажбата на Услугата] : Стручни материјали и изработка гарантира за квалитетот на стоката. Пред користење на вибрации на режимот, се обидуваат да вибрира миленичиња прво. Приемникот е во хибернација државата додека се полни и не може да прима далечински управувач сигнали.

Детални спецификации

Item Type:
Dog Training Collar
Input:
AC100-240V
Output:
5V/0.5A
Transmitter battery voltage:
3.7V
Receiver waterproof rating:
IPX67
Battery type:
Lithium-ion battery (built-in)
Transmitter charging time:
4 hours
Transmitter standby time:
about 1 week
Receiver charging time:
4 hours
Receiver standby time:
about one week
packing list:
1 X transmitter, :
1 X receiver collar :
1 X test light :
1 X adjustable strap :
1 X Lanyard :
1 X charger cable :
2 X shock electrode :
1 X English user manual :
Додатоци на производи
DEN 748.80

Сите направени во Јапонија Врвот на Hokkaido подарок.Темата боја е Hokkaido е зима ноќното небо.Пауловнија кути

DEN 3264.00

Ретки Весници.Граѓанската Војна оригиналот.Ние правиме максимални напори за да се опише секој објект п

DEN 1975.20

8,000Lm (4,000 Сму на крушка),50 W(25 W секоја сијалица) 6500 K Xenon Бела DC9 V32 V.Ситевоедно fanless LED светлата сијалица за по

DEN 1512.00

Дизајниран да ја ЗАЖИВЕАТ Jofit прави луксузни спортски облека За Жените од Сите Големини од Мал (XXSmall) Плу

DEN 11860.56

Уникатни парчиња од страна на уметникот на LLADRÓ.СОВРШЕН ПОДАРОК идеја.Дизајниран и рачно изработени во

DEN 239.28

2 големи прегради за складирање и организација на пенкала, моливи и повеќе.Вкупната големина 7.25" x 5" x 3.5".Н

DEN 808.80

Компактен, ниска висина цилиндар дизајн е идеален за ограничени простори, каде што други цилиндри нема

DEN 838.80

Келнерка Изолирани Од Не ' Рѓосувачки Челик Гимнастик.Вакуум изолирани гимнастик со капак.Пијалоци ост

DEN 154.56

Дијаметар : 5 / 16 инч.Должина : 1 инч.Материјал : Челик.Глава Стил : плоштад (сквер).Тема Тип : 18 (крупни).Дијам

DEN 208.56

Идеален за општа намена дупчење во повеќето ѕидани производи.За употреба во 1 / 2" чак со ударни инструмен

DEN 140.40

ОДГОВАРА : Топови Спортски Track & Field Snap Заклучување Замена одговара на ОЛИМПИСКИТЕ или Гил модели.БОЈА : С

DEN 6093.60

Cappuccino машина дизајн го подобрува издржливост и стои до rigors на честа употреба.КЕРТИС НЕГА : Нашата Кертис

DEN 744.00

Првиот Штрајк 22Karat Злато.Сет од 4 2019 Златни Орли PCGS MS70 FS Црното Злато Етикета.Оценување на MS70 од PCGS.Вклучу

DEN 1058.40

Производ Големина (Инчи) : РАМКА : 8 X10 100% Храна Безбедно Машина За Миење Садови Безбедно.Artistica е Ексклузив

DEN 160.56

◆◆14 парчиња Нокти сет за нокти ножици Clipper Педикир и маникир за полнење Карактеристики : Погоден за дом

DEN 2398.80

Премиум, audiophileодделение над увото, го отворите задниот поклопец.Лесни со луксузни velour опфатени уво влош

DEN 2316.00

Категорија : Отпорници, Отпорник Мрежи, Низи.Mfr : YAGEO.Серија : TC124 Пакет : Лента и Ролна (TR).Дел Статус : Акт