.

.

Со попуст
iminoo 100 КОМПЈУТЕРИ за Еднократна употреба усна прачки и маскара прачки, за Еднократна употреба Маскара Кармин Шминка Четки Eyelash Усна Сјај Четки Applicators Шминка Алатка (

iminoo 100 КОМПЈУТЕРИ за Еднократна употреба усна прачки и маскара прачки, за Еднократна употреба Маскара Кармин

DEN 102.72

Од стока
Во магацинот

маскара прачки се користи за eyelash проширување и да се тркалаат eyelash,може да се користи дополнително, како чешли за веѓите и трепките.Исто така, од голема помош за чистење на непотребните усна makeups.Секојдневна примена : Овие eyelash четки и усна сјај applicatorare многу погоден за секојдневна употреба на козметички салони или семејство поединци, како што се бизнис патување, свадба, танци, перформанси, патување, одмор.Услужни влакната на усна сјај прачки обезбеди добра примена и непречено трансферирање на вашиот омилен усна боја или сјај, ви донесе различни шминка.56 инчен Eyelash Маскара Прачки : 3.Усна четка апликатори : специјални дизајнирани стадото - падна четка главата, многу мека и лесна за применуваат усна сјај, кармин, обезбедува непречено применуваат чувствуваат и полна боја на вашите усни.Расположливиот усна прачки и маскара прачки Умерена должина, лесен за употреба и удобен за носење и чување.Маскара четки : за Еднократна употреба маскара applicators се направени од високо квалитетна тешко пластична рачка и меки влакна влакната,четка главата е spiraland еластична, може да се наведнуваат малку зависност од вашата потреба.Усна четки може да се користи за кармин,lipgloss,concealer,шминка смена,работат добро да се применуваат козметика или да се шминка надвор од дупки и crannies.100 компјутери за полнење : 50pcs за еднократна употреба Маскара прачки четки и 50pcs за еднократна употреба Усна Сјај applicators.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 582.00

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : мини големина, лесни и корисна, може да ви помогне да ја зголеми ефикасноста на eyelash �

DEN 1812.00

Расположливиот Eyelash Маскара Четки Прачки Апликатори Шминка Колекции,Направени од Силика Гел,Мека и сви�

DEN 191.76

Тоа е исто така одлична за одделување на влакната.Мал и лесен за носење Се применуваат маскара;2.Мали и п�