.

.

Со попуст
DUNRU Везови Теми 2sets 25Meter 1mm Еластична Водат Кабелот Гума Јаже Везови Протнете Раката Крст Бод Конец за Шиење Алатки Додатоци Вез (Боја : Розова)

DUNRU Везови Теми 2sets 25Meter 1mm Еластична Водат Кабелот Гума Јаже Везови Протнете Раката Крст Бод Конец

DEN 441.84

Од стока
Во магацинот

Тоа може да се користи за пријателство белегзии, рачни вез, крос-крои, уметности и занаети проекти, конец украси, конец крст-stitched разгледници и многу повеќе.Нијансите на крстот бод конец се доста слични со сите спектарот на виножитото.Мазни линии се направи вашата рака, занает изгледа повеќе напредни и рафинирани.Тоа е погоден за сите везови љубителите на почетокот вез или крст-бод, или можете да ја додадете на вашиот постоечки материјали за напредни работа.Тоа е одличен избор за секој почеток вез или крст-бод, или можете да ја додадете на вашиот постоечки материјали за напредни работа.Тежина (g/топка) : 15g Yarn Грофот : thread Technics : Mercerized Use : Crochet Use : Рака Knitting Yarn Тип : Filament Feature : Еко-Friendly Feature : waterproof Feature : Абразија-Resistant Feature : Висок Tenacity Note1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.Бидете сигурни дека не ум пред да го стави на ред.2. Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 924.00

На свила конци се мека, сјајна и нежна.Материјал : 100% природни mulberry silk Color : Види picture Length : 2022 метри по гајт�

DEN 919.20

【ПОГОДЕН ЗА СЕКОЈ】 : Одлична за деца, млади девојки, мајки, баби и секој кој сака занаети конец; Светла б�

DEN 287.76

Светла боја, богата сјај, неисчезнува, цврста, мазна чувствуваат, не статички електрицитет.Оваа корисна

DEN 311.76

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

DEN 1322.40

Конец Bobbins Големина : Прибл 3.8 x 3.5 cm / 1.50 x 1.38 инч.Кутија Големина : Прибл 24 x 12 x 4cm / 9.45 x 4.72 x 1.57 инч.Внатрешна

DEN 599.76

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

DEN 2138.40

Има толку висок квалитет на везови е првиот чекор за да ја заврши својата исклучителна занаетот.Ве моли�

DEN 359.76

Светла боја, богата сјај, неисчезнува, цврста, мазна чувствуваат, не статички електрицитет.Предупредува

DEN 693.60

【ПОГОДЕН ЗА СЕКОЈ】 : Одлична за деца, млади девојки, мајки, баби и секој кој сака занаети конец; Светла б�

DEN 912.00

1 Овој DIY везови тема донесува 6тема дизајн, кој е траен и не е лесно да се носат 2 Памук конец е добро дизај

DEN 141.60

DMC сатен коса е сјајна и блескава тема изработени од 100процентно rayon влакна.Сатенски коса е сјајна и блес�

DEN 82.80

Бренд : DMC.Количина : по пакување од 2 Боја : 4504 Hortensia.Состав : 100% Памук.Инструкции за перење : Перат на 60 степ

DEN 777.60

DMC Бисер Памук Топката Size 8 87ydБела Калај DMCEDI : Бисер Памук Конец.Оваа тема направени од високо mercerized памук

DEN 311.76

Вез конец може да се употребува за Вез, Крстот Бод, Пријателство Нараквици, Кесички, Tassels, Перници, Роденд

DEN 463.20

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

DEN 479.76

Ве молиме овозможи 13мм разлики поради прирачник за мерење.Вез конец може да се употребува за Вез, Крстот

DEN 1218.24

Боја : Случајни боја Материјал : трајни мек памук полиестер Секој skein е 8 метри во должина и е составен о�

DEN 1967.76

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн