.

.

Со попуст
USB OTG C Флеш Диск 2 во 1 Тип Ц и Тип На Чување и архивирање на Вашите Фотографии, Видео клипови, и Датотеки на Паметни Телефони, Лаптопи, Телевизори и Автомобили Плеер ит

USB OTG C Флеш Диск 2 во 1 Тип Ц и Тип На Чување и архивирање на Вашите Фотографии, Видео клипови, и Датотеки

DEN 719.76

Од стока
Во магацинот

Можете да ги користите за да ги зачувувате филмови и да ги играте на вашиот уред кога ќе излезе, или да зачувате вашата работа датотеки кога ќе оди на бизнис патување, или да зачувате датотеки за репродукција на проектори или Телевизори.Одличен избор за да ослободите простор на вашиот уред и да правите резервни копии на податоци.Исто така се користи за лаптопи, Телевизори, автомобил аудио системи, итн.Дизајниран за да се направи резервна копија фотографии/видео записи/музика/датотеки и да се прошири просторот на вашите паметни телефони.Поддржува топла приклучокот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 6359.76

Таа работи со речиси секој компјутер или електронски уред со USB слотот, оваа флеш диск овозможува да го о

DEN 239.76

Компатибилен со Windows 7 / Windows 8 / Windows 10, Mac OS / Linux, итн.Опфаќа нова removeable флеш меморијата на уредот на било ко

DEN 311.76

2 : Ако тоа не е потребно, ве молиме да не го приклучок директно.Има LCD светлина се прикаже;3, брзо читање и

DEN 599.76

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

DEN 719.76

За подобро искуство, ве молиме да го отстраните од вашиот телефон заштитна случаи, доколку е неопходно п

DEN 191.76

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

DEN 455.76

БЕСПЛАТНО користење на ЛОГОТО РЕВИЗИИ : Ние ќе испрати еден виртуелен mockup на она што вашето лого ќе изгл

DEN 887.76

0 Наназад Компатибилен Со Usb 2.Само приклучете го во, и да си одат.Не само што е Флеш Преживеан Стелт USB 3.Ак

DEN 863.28

Зачувај Вашиот Телефон Складирање : Префрлете ги Вашите фотографии и други фајлови на pc или друг хард ди

DEN 237.12

4 или понов ♥ Лесно е да се Користи : Не се бара за инсталација на возачот ♥ Брзо Mac : оперативен СИСТЕМ 9.Л

DEN 479.76

Сликата е печатење под висока температура.USB Диск со 8 GB капацитет.Дизајни ќе се печатат директно на мета

DEN 838.80

Совршен Избор : На Dynon Метрика USB 3.0 стик е одлично решение за оние кои се занимаваат со двојна компатибил

DEN 1502.40

Можете да ја користите оваа флеш диск на вашиот таблети, паметни телефони, Компјутери, десктоп, MACs, Mac Book

DEN 311.76

Лесен за Користење : Plug and play без никаква инсталација на софтвер.Поддржува Windows 7 / 8 / 10 / Vista / XP / Unix / 2000

DEN 158.16

БЕСПЛАТНО користење на ЛОГОТО РЕВИЗИИ : Ние ќе испрати еден виртуелен mockup на она што вашето лого ќе изгл

DEN 311.76

?1 GB капацитет.Сите USB флеш мемории се тестирани пред пратката да бидете сигурни дека вистински капаците