.

.

Со попуст
LED Шминка Огледало USB Полнење Запалени Суета 3 Боја Начини На 90-Степен Ротација Dimmable Природна Светлина Монтажни Countertop Круг Козметички Огледало

LED Шминка Огледало USB Полнење Запалени Суета 3 Боја Начини На 90-Степен Ротација Dimmable Природна Светлина

DEN 1509.60

Од стока
Во магацинот

◎LED светло и екран осетлив на допир : 3 Боја Режими LED светла околу работ на огледалото, може да се користи во слабо светло или темно услови.3 in Total висина од суета огледало : 31cm/12in База на суета огледало : 22cm/8.Вие не мора да се грижите за менување на батерии.Плус, можете слободно да ја прилагодите поставување за да бидете сигурни дека ќе го најдете совршениот перспектива и да ги задоволи вашите лични преференци.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 19768.32

*Бела боја, научни процес боја, бебекако мазна и нежна, висока температура полирање, нема крварење и нула

DEN 2023.20

♥Hd Огледало, се Доволно Големи за да Бидат Јасни, и Огледалото Не е Деформирано.Име на производ : Шминка M

DEN 842.40

Led огледало е идеален подарок за семејството и пријателите, погоден за шминка, бричење, носење на контак

DEN 143.76

Мерки за 2.5" x 2.5" .3 x"^Здрав Квалитет Правоаголник^Живописни Слика^Направени во САД^Две Огледала внатре во

DEN 765.60

1 X редовни огледало обезбедува јасна вистинската слика.6 инчен дијаметар, 2 / 5 инчен дебелина ТЕЖИНА : 3.Зо

DEN 2090.40

Практичен Дизајн Огледало површина 6 инчи околу 15 cm.Тоа е лесно да го инсталирате.Батерија Управувана П

DEN 179.76

10x Зголемува огледало со висока дефиниција може да се величаат секој детал на вашето лице јасно без слик

DEN 143.76

Мерки за 2.5" x 2.5" .3 x"^Здрав Квалитет Правоаголник^Живописни Слика^Направени во САД^Две Огледала внатре во

DEN 712.80

1.Издржливи и компактен; 2.Двојно огледало, лесно да се носат.Без разлика дали тоа е автомобил или стави р

DEN 1725.60

1:Овој производ има патент, ве молиме да не го имитираат 2:Двојно Двострано 1 X 10 X Зголемена Шминка Оглед

DEN 287.76

❤️ Огледало со зголемување 20x, направи со оптички квалитет стакло; 4 Инчен круг; Pls.проверете 5 Инчен и 6 И

DEN 1814.40

LED мека зраци : LED светло е рамномерно мека, нема крвава видео, флеш, температура на бојата мека и извор на

DEN 2239.20

ви благодариме за разбирањето!Време на испорака 10 35 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме кажете

DEN 4685.28

▲【 Auto Off Допре Сензорот, ПРЕДВОДЕНА Огледало】 надградба монтира на ѕид огледало има половина час памет

DEN 247.20

МултиЦел Огледало : и Мажите и Жените Можат да го Користат Тоа за Облекување, Чешла, Бричење, Чистење Заб

DEN 767.76

Можете да ги користите врвот led огледало за шминка и дното акрилик складирање може да се користи за чува

DEN 2088.00

8 Инчен Стакло : Поголема од 6 инчен за пошироката одраз на вашето лице.Полесно да го гледа вашето лице ја

DEN 1439.76

Опис : Напојување на владата : 5 V / 1А usb интерфејс Батеријата спецификација : вграденво 1500mah литиум батери

DEN 215.76

Преносни за патување, можете да го користите насекаде кога ви треба.За Дневна шминка користите.Ретро ви

DEN 191.76

Материјал : Метал + Стакло.Ве молиме отстранете ја заштитната фолија пред да го користите.Големина : за 2.7

DEN 2304.00

Се Прилагоди На Водење Одбор Падина 【Забелешка】:Работи Појас Е Премногу Тесна, Не Може Да Работи) Или

DEN 9576.00

Исклучителен дизајн : луксуз, модерни производи не треба да потрошите голема цена.Исклучителен подарок

DEN 700.80

LED ОСВЕТЛУВАЊЕ : Ѕид Огледало Шминка со Светла и Зголемување понудата проштална на светлина дефекти, дур