.

.

Со попуст
Животно Свињи Преносни Термос Шишиња со Вода за Работа/Home/Патување Слатки Шишиња со Вода

Животно Свињи Преносни Термос Шишиња со Вода за Работа/Home/Патување Слатки Шишиња со Вода

DEN 671.76

Од стока
Во магацинот

Течење Доказ : Храна Одделение мирис силикони печат обезбеди термос колби устата е затворена и не ќе се истури вода.ИМАЈТЕ ПИЈАТ ЛАДНО или ЖЕШКО : ви Благодариме на двојно ѕидови вакуум на кафе термос изолирани од не ' рѓосувачки челик тело, Вашиот пијалоци ќе остане топла до 12 часа, или ладно, за период до 24 часа.Широк Устата Дизајн : широк доволно шише устата на топлинска кригла е лесно да додадете коцки мраз, лимон и други плодови.Вграден-во не ' рѓосувачки челик ззп/капак ви овозможува да уживате во вашиот пијалок насекаде.Издржливи нерѓосувачки челик ентериер и екстериер.Не се плаши од тропа во текот на шише, исто така се гарантира одржување на оригиналниот температура.Примена : : 500ml пиење шише е совршен избор за канцеларија и надвор од спортот.Материјал : надворешниот слој на топлинска шише за вода усвојува два слоја на кожа и нано технологија на печатење, заштита на животната средина и убавина.Нашите нерѓосувачки челик кригла е здравјето и безбедноста.Широк отворот е идеален за брзо, лесно за пиење.Термички купот е погоден за трчање, пешачење, риболов, велосипедизам, патување, фитнес, на отворено, јога, медитација, салата, пешачење и било какви активности на отворено.Не се плаши од тропа во текот на шише, исто така се гарантира одржување на оригиналниот температура.ИМАЈТЕ ПИЈАТ ЛАДНО или ЖЕШКО : ви Благодариме на двојно ѕидови вакуум на кафе термос изолирани од не ' рѓосувачки челик тело, Вашиот пијалоци ќе остане топла до 12 часа, или ладно, за период до 24 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 671.76

Материјал : надворешниот слој на топлинска шише за вода усвојува два слоја на кожа и нано технологија на

DEN 527.76

Ова е идеална термос да се стави во автомобил, работа торба, училиште торба или патуваат со вас.✔[Одржув

DEN 1243.20

Отворен спортски облека.Капакот затвора совршено и го спречува дури и една капка течност од протекувањ

DEN 964.80

Можете да изберете омилен големина или боја што ви се допаѓа.Одговара на повеќето купот на носителите и

DEN 527.76

✔[Одржување на Температура]:Оваа Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла може да се чува на темпер

DEN 479.76

Без разлика во која ситуација ќе се најдете во две капаци можат да ги задоволат вашите потреби и за врем

DEN 479.76

Двојно ѕидови вакуум изолирани од нерѓосувачки челик, шише за вода држи пијалоци топла и ладна за 24 часа

DEN 311.76

【ДОБРА ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ПЕРФОРМАНСИ】 : На запечатување прстен во внатрешноста на капакот е силиконска хра

DEN 415.20

【Креативен Дизајн】Нашите термички шише не е само издржлив, но исто така многу симпатична, шик и елеган

DEN 575.76

Безбеден избор за возрасни и деца 30 мл нерѓосувачки челик вакуум изолирани термос кригла со капак, 18 / 8 х

DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 719.76

ДВОЕН ЅИД од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Ова гимнастик кригла е изграден со висок квалитет лесна дизајн во врв

DEN 2159.76

Ел Поставите Колега де Luk termos cuenta един он Termo де ampolla де vidrio, perfecto став tu tradicional y saludable bebida caliente ( Другар ) еди

DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 1107.12

Истурете топла вода (70 до 80°C) во садот и нека кисна 2 до 5 минути 1 L нерѓосувачки челик термос колба и spout д

DEN 599.76

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

DEN 503.76

Совршено се вклопува во устата на куп и не течење на вода.Течење Proof The во внатрешноста на шишето капа кор

DEN 1142.16

4 in Handle Должина : Околу [Двоен Слој Изолирани] двоен слој изолирани кафе може да го намали топлина на коса

DEN 599.76

ПРОИЗВОД ФУНКЦИЈА : Изберете помеѓу најпопуларните и издржливи во прав обложени бои на пазарот, Прав Гр

DEN 503.76

Gift The најдобар подарок за роденден, денот на мајката, денот на Благодарноста Божиќ housewarming или други фест

DEN 719.76

Изолирани од нерѓосувачки челик, шише за вода задржи течноста ладна за 24 часа и топла за 8 часа.Poeticcity Поб