.

.

Со попуст
Природна Четка За Заби Длабоко Чистење На Силиконски У Облик На Главата Четка За Заби, Автоматски Електронски Детска Четка За Заби Чистење На Забите Алатка Со Симп?

Природна Четка За Заби Длабоко Чистење На Силиконски У Облик На Главата Четка За Заби, Автоматски Електронски

DEN 161.76

Од стока
Во магацинот

Чистење на забите, темелно да се направи вашата уста поздрав.Четка главата може да се чистат за да сите агли, така што четкање заби станува едноставна работа.[Специјални U-облик дизајн] Различен од традиционалните четки за заби, ние ги користиме уникатни U-облик четка главата дизајн, кој одговара на забите подобро.Тоа е полесно за бебиња да се исчисти и чиста. ♥360° ЦЕЛОСНО ЧИСТЕЊЕ:360 сеопфатна четка за чистење на главата, им овозможува за правилно чистење на забите без извртување на зглобот. ♥БЕЗБЕДНОСТ ЧЕТКА ГЛАВАТА:Заштита на вашите деца деликатна забите и непцата со меки Силиконски четка главата погоден за 2-12 години .На чудна миризба на материјалот го прави бебето здрав за употреба.Спецификација : Материјал : Силикон+PPDisinfection метод : измијте се со топла water Heat отпорност на температура : 100°CApplicable возраст : 0-12 години old Type & size : small : погоден за 0-6 години, голем : 6-12 години old Package се Вклучени : 1 U-облик на заби.Безбеден, брз и удобен, лесно да го користите дома или патување.[Поздрав грижа] U-облик четка главата дизајн, 360° чистење бебе млеко.Тресењето на паста за заби од далечина во вашата уста да се исчисти забите.На силиконски четка главата е подолго и може да се sterilized на висока температура.♥ЛЕСНО ЗА МАЛИ РАЦЕ ДА ЗАФАТ:Тоа никогаш не било полесно за години да се справи со сопствените четки за заби.Нашите заби лесно-зафат се справи па вие и вашиот обуката може да се забавувате додека четкање.

Детални спецификации

Material:
Silicone+PP
Disinfection method:
wash with warm water
Heat resistance temperature:
100°C
Applicable age:
0-12 years old
Type & size:
small
Package Included:
1 U-shaped toothbrush :
Додатоци на производи
DEN 839.52

Ве молиме да бидат внимание дека екран заштитник е флексибилен пластичен филм, Не Калено Стакло.Анти Си

DEN 542.40

Чадор јаже : случајни color The лизгачот потези на шасија да се прилагоди на ткаење на далечина.Против проли

DEN 552.00

Околу големина : W 12"x H 8" (W 300мм х Х 200mm) 100% Гравирање (не ласерски, без боја) Врежан со најновите 3 D.Погоден з

DEN 204.00

Помага Да Расте Косата Побрзо.Содржи Хранливи материи за да се Стимулира Растот на Косата.Ги Зајакнува

DEN 11409.60

компатибилен со C28085 Pneumatech Филтер Елемент Замена.C28085 Pneumatech Филтер Елемент Замена Убиец Филтер Производи

DEN 6093.60

Cappuccino машина дизајн го подобрува издржливост и стои до rigors на честа употреба.КЕРТИС НЕГА : Нашата Кертис

DEN 239.28

2 големи прегради за складирање и организација на пенкала, моливи и повеќе.Вкупната големина 7.25" x 5" x 3.5".Н

DEN 268.56

Нов и висок квалитет на Далечинскиот Управувач РК1145 Компатибилен за DENON AV приемник.Сосема нов, не треба

DEN 1103.76

[24 часа во текот на Продажбата на Услугата] : Стручни материјали и изработка гарантира за квалитетот на с

DEN 158.64

Намалување на : копиле.Должина : 10Инчен.Идеален за острат воденичен или кружни пили.Вклучува голема удоб

DEN 552.00

Моден appearance3.Тоа може да се мијат веднаш по употреба, и тоа исто така може да се користат со доверба при п

DEN 808.80

Компактен, ниска висина цилиндар дизајн е идеален за ограничени простори, каде што други цилиндри нема

DEN 160.56

◆◆14 парчиња Нокти сет за нокти ножици Clipper Педикир и маникир за полнење Карактеристики : Погоден за дом

DEN 671.76

Компатибилен за Canon и трети лица EF и EFS Објективот на Планината на Fuji XF Mirrorless Камера.Направени на Стипса и

DEN 1480.80

0 Или Андроид 11 ♣Ако не сте сигурни дали радио компатибилен со вашиот автомобил, ве молиме да се јавите н

DEN 1439.76

DY901 : Wired, 9инчен Монитор, HD 1080 P, Паркинг Линии Asistance, IP69 Водоотпорен, Поддржува 2 Камери.DW701 : Безжични, 7инче

DEN 1271.76

Поради различни агли, на производот сликата може да има слаб боја разлика, а на производот треба да биде

DEN 1975.20

8,000Lm (4,000 Сму на крушка),50 W(25 W секоја сијалица) 6500 K Xenon Бела DC9 V32 V.Ситевоедно fanless LED светлата сијалица за по

DEN 2083.20

[ЧИСТЕЊЕ со ЧЕТКА] : Функции со шминка смена, длабоко чистење.Нежно ги чисти порите за да ги отстраните мр

DEN 863.76

Компатибилен за Canon EOS Mount Објективи да Fujifilm GFX Среден Формат на Камерата.Направени на Стипса или Месинг,И

DEN 691.20

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Се повлече На за

DEN 1555.20

100% Нов и висок квалитет.Сигурно се вклопуваат, лесно се применува & отстранети.Заштита на вашиот телефон

DEN 343.44

Материјал : Ова ткаени цвет кошница се ракаплетени од природни Seagrass материјали, без хемиски состојки, бе

DEN 719.76

Оваа Шрафцигер Поставите 122 во 1 Шрафцигер Комплет со Случајот вклучува најчестите 101 магнетни шрафциге

DEN 263.76

И 12 пофална батерии, можете да го промените батерии со голема погодност ако не се подготви некои.Лесно д

DEN 756.00

100Pack w / Backings & Јасно Кеси.Ќе добиете 100 Индивидуални Душеци, Backings и Кеси.Киселина Слободни, Бела Core 4Ply Душе

DEN 705.12

Го замени вашиот напукнато или скршено патникот страна Огледало стакло на дел од дилер цена.Пакет Димен

DEN 738.72

Подготвени за употреба дизајн нуди едноставен начин да ја покаже својата благодарност.Луксузен фолија

DEN 288.00

За Да Се Обезбеди Задоволително Цел,Димензија На Опис.☆ Материјал : Вештачка Кожа☆ Боја : Сафир Blue Leather К

DEN 4307.76

за dvd плеер потпирачи за глава потпирачи за глава играч.Функција : 1.за стерео приемници, кои auto.Пакет Лис