.

.

Со попуст
Марина iGlo Черепот Замокот 6 Аквариум Декорација Риба Сокриј - Зрачи Под Сини LED

Марина iGlo Черепот Замокот 6 Аквариум Декорација Риба Сокриј - Зрачи Под Сини LED

DEN 768.48

Од стока
Во магацинот

Производителот гаранција може да не се применува.Произведува прекрасен сјај под сина светлина.Создава жив, ангажирање на животната средина за вашите риби.Изработени од не-токсични материјали - безбедна за сите аквариум жители.Одлична функција во било аквариум.Создава засолниште за риба.Марина i Glo Черепот Замокот 6" е дел од прекрасните i Glo колекција, со цел да светат кога под сина LED светло на Марина i Glo аквариум.Направени на сигурно, не-токсични материјали, Марина i Glo Черепот Замокот ќе се создаде убава функција во вашиот аквариум што риба ќе љубов.Димензии : L13cm x W11cm x H15cm.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 574.80

Курт Адлер Смола Помфрит и Грутки Украси 2 Избрани.Асортиман на 2 : Еден на Секој од нив.Секој Мерки Околу

DEN 599.76

ИДЕАЛЕН ЗА ПОВЕЌЕТО видови НА РИБА Нашиот Голем Финтата криенка е добра опција за намалување на агреси�

DEN 112.56

100% Сосема нов и висок квалитет.Тоа е многу погодна како украс на градината potted микропејзаж аквариум риб�

DEN 254.16

Висок emulational октопод, донесе повеќе природни чувство на вашиот резервоар.Премиум силикони, неdefrmation, отп�

DEN 335.76

Карактеристики : Материјал : ПП пластични Боја : Зелена Големина : 11.56 инчи(Dxšxv).Нашата желка рампата е осо

DEN 215.76

Увезени.Намалување Кристал Акрилик Снегулка.Украсени на Предната и Задната страна.Центарот Тим Логото.

DEN 179.04

Направена од силни и издржливи смола.Карактеристики мини топови за груба база.Нетоксични и рибабезбедн

DEN 455.76

Реални дизајн : убава вештачки морска ѕвезда за занаети карактеристики едноставна форма и убави бои, сл�

DEN 408.24

▶Материјал : Како идеален избор во аквариум декорација, нашите високо квалитетни риба резервоарот план

DEN 533.04

Вешти изработка и реална форма придонесува за природни атмосфера.Добар избор за подарок за пријатели к�

DEN 167.76

Мерки : 2.5"H x 1.5"В Двојно Двострано.Црвена панделка вклучени за лесно да виси.Материјал : Со Одличен Квалит

DEN 407.76

УКРАСИ ЗА ЕЛКА : Страна направена во вековната традиција со техники кои се појавиле во 1800тите.БОЖИЌ УКРА

DEN 191.76

Производ Во Боја : Сива.Производот Број на Дупки : 2.Овој производ не се произведува токсични материи и га

DEN 2167.20

Рибите нема да предизвика никаква штета.Ликовна форма, може да биде ставен риба резервоарот уредување.П

DEN 263.76

Официјално Лиценцирани.Совршен за UVU Крволочни Фан во вашиот живот 2.5" Сребрен Украс.Сребро string прилог.П�

DEN 407.76

Блескав ефект под actinic осветлување.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одраз