.

.

Со попуст
Ruiling 1pc AV Кабел за 3 РКА Кабел за Nintendo Wii 1.8 m

Ruiling 1pc AV Кабел за 3 РКА Кабел за Nintendo Wii 1.8 m

DEN 325.20

Од стока
Во магацинот

Тип : AV Кабел.Ви овозможува да го поврзете за Nintendo Wii или Nintendo Wii U на вашиот ТВ да се генерираат слики и звуци со користење на Црвена, Бела и Жолта конекции.Конектор : Аудио-Видео 3 РКА, Стандардни AV Кабел за Nintendo Wii/Nintendo Wii U Систем.Ако ви треба замена за поправка на вашиот скршен или неисправни уреди, тоа ќе биде совршена.Висок Квалитет : Направен од висок квалитет На пластика и метал, без мешање, ниту пак нарушување.Висока брзина на екстензија ја поддржува 480p, 576p, 720p, 1080i.s.Се поедностави процесот на инсталација со ултра дебели и флексибилни јакна со боја кодирани конектори.Должина : 1.8 м; Боја : Црна; Пакет содржина : 1 КОМПЈУТЕР.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1080.00

QQQ.QQQ.QQQ.QQQ.QQQ.Реинкарнација.Необичен филозофија ако сте развој на нови производи.Но Talismoon знае што ОЕМ фан

DEN 294.96

[Удобно] : компактен полнач глави лесно и полека слот во вашиот PS4 контролори или контролори, така што тие

DEN 239.76

【Наменета за Конзоли за Играта】Нашите разноврсна кабелот за напојување е тестирани и потврдени за да

DEN 1274.40

Сосема Нов Производ Importer520 е registerd трговска марка.Оптички кабли за пренос на сигналот со користење на св

DEN 1396.80

Висок квалитет AV Видео Аудио Кабел За Sony Playstation 1,2,3 Кабел Должина : 1.8 М / 6'; Количина : 1 PC.Конектори : ГЛАСА

DEN 719.76

Овие кабли се правилно конструиран и изграден за да се овозможи најдобар аналогни видео & аудио излез од

DEN 130.80

ЗАБЕЛЕШКА Пакетот вклучува : 95 парчиња.ЌЕ СЕ избираат : Боја : зелена Материјал : 100% Полиестер.Техника : П

DEN 146.16

Напреден Дизајн, Висок Преносливост Сосема Нов Замена за Полначи.Висока Моќност размена на ефикасноста

DEN 311.76

➽Сосема Нов Xbox Компонента Видео HD Аудио Кабел за Xbox Оригиналот ➽Испорачува ви подобар квалитет на слик

DEN 143.76

Компатибилен со НСВ Класичен контролер и Wii / Wii U контролер.Направени од висококвалитетни материјали, т

DEN 238.80

Декоративни Кабелот Сребро ,'* 5 / 32 (4 mm) ткаат ЦРНА / Металик Сребрена опфатени повеќе памук , 5 метри 15 мет

DEN 319.44

Висока јачина, засилен aramid влакна се користи и од внатре и од надвор на кабел за да се обезбеди чувствува

DEN 1197.60

Спецификации : * Состојба : 100% Сосема Нов * Пакетот Вклучува : * 1 X Синтетички Крик Јаже Продолжување + 1 X По

DEN 1732.80

Ѕидот полнач е совршено погодна за PSP1000 / 2000 / 3000 Plug and play, лесно за ракување 100% нов висококвалитетен дом ѕи

DEN 407.76

Дебел Декоративни Cording со мека сјај.На страната (или усна) на овој мозок е скриена во цвест во текот на из

DEN 431.76

Полнење до два DUALSHOCK4 контролори истовремено.директна врска на 'ext' Порта.LED полнење индикатори.полнење д

DEN 358.80

Декоративни Кабелот pewter Сребро ,'* 3 / 8 / (6 мм) ткаат Метален Пиштол Сребро опфатени повеќе памук ,...

DEN 372.00

За Камиони, Џипови SUV АТВ UTV ORV Возило Брод Автомобил.Изработени од гума, водоотпорен & отпорни на абразиј