.

.

Со попуст
XINRUAN Антички Кутија Агол Заштитници 1Pc Антички Бронза Метал Заклучување Декоративни Latch Hasps Кука Подарок Дрвена Кутија за Накит Катанец со Завртки за оков за Мебел Г

XINRUAN Антички Кутија Агол Заштитници 1Pc Антички Бронза Метал Заклучување Декоративни Latch Hasps Кука Подарок

DEN 396.00

Од стока
Во магацинот

100% и.Ве молиме изберете големина и количина што сакате од паѓачкото мени погоре.Декорација и зајакнување на занаетите, вила вратите и прозорците, и сите видови на мебел.Добредојдовте на Avantart Deco!Карактеристики : 100% и .Ве молиме изберете големина и количина што сакате од паѓачкото мени погоре.Ретро design Durable и лесно да се install Great за гроздобер дрвена кутија, тешки дрвена кутија, кутија за накит, лента со алатки и сл.Идеална хардвер за дом, канцеларија, продавница, и така натаму.Големина : Екстра мали, Мали, Средни, Large Material : Железо Боја : Антички Bronze Weight : За 10g Size да се избере : 1.Екстра small : 38*29mm/1.5"*1.14"2.Small : 48*37mm/1.89"*1.46"3.Medium : 65*52mm/2.56"*2.05"4.Large : 82*65mm/3.23"*2.56"Пакет Листа : 1 x Кутија Latch Hasp6 x Screws Decorative агол покрие имаат антички бронза заврши дизајн.Метал катчиња е добар избор за агол заштита и дома декор.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 275.76

[МОНТАЖА] 4 монтажа дупки, 2,5 mm(0.35"(9mm) Висина.1") дупка со дијаметар.35 инчен (L*W*H) Монтажа Дупка со Дијаметар :

DEN 160.56

【Hasp Latch Лесна Инсталација】 Опремен со едноставна структура, едноставно подигнете ја повлече раката за

DEN 165.12

ОВА Е ХАРДВЕР САМО!.Трактор Bagger / Худ latch ХАРДВЕР за Занатски, Husqvarna,.Weedeater, Poulan Про, и други AYP / EHP изграден т

DEN 430.80

Материјал / Крај : Оваа пак копчето latch е направен од екипа месинг.Latch вкупната големина : база дијаметар :

DEN 275.76

Euisdan AA 10 Поставува Дрво Случај Градите Кутија Правоаголник Затворач Затворање Hasp Брави Бронза на Ѕвонењ

DEN 479.76

【Цилиндар Должина】Цилиндар должина на cam за заклучување е 1" (25 mm), отворање големина е 3 / 4" (19mm),одговара �

DEN 239.76

Тока големина со рачка : 2.36 x 1.58 инчи / 60 x 40mm; шема зглоб големина : 1.18 x 0.79 инчи / 30 x 20mm; ivy кутија агол со голе

DEN 1584.00

Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наши клиенти коментари.вратата за безбедност зак

DEN 1008.00

Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизв

DEN 958.80

Лесно да се инсталира.Други должини е достапна, скролувајте надолу за да видите различни големини.ЗАШТИ

DEN 287.76

Боја : Сребро Тон; Материјал : Metal.Net Тежина : 42g; Пакет Содржина : 10 Поставува x Кутија Latchs.Име на производ : К

DEN 263.76

[Пакет] 20pcs x Антички Кутија Право Latch, Некои Завртки([Paquete] 20 piezas x pestillo derecho de caja антигва, algunos tornillos. Овие ан

DEN 311.76

За врати со 11 / 2", 13 / 4" & 3" дупка проред.За употреба на вратите до 13 / 8" дебела.Сребрениот Финиш 1 Pc по пакет.О

DEN 215.76

Име На Производ : Антички Кутија Latch;Материјал : Метал.Боја : Бронзени Тон;Вкупната Големина : 3 x x 1.8 0.4 cm / 1.2

DEN 203.76

Материјал : Направени од цинк легура, не е лесно да се добие рѓа или ерозија, обезбедување на сервисирање

DEN 391.20

6 mm Screw Спецификација : М2.Das Paket enthält 5 Sätze antike Riegel, einige Schrauben.Материјал : Направени од цинк легура, не е лесно