.

.

Со попуст
DTKJ Ѕид-Монтирани Крпа Кука, Бакарна Жица во Потрага Бања Полица на Ѕидот Виси Двоен Слој Свитлива Крпа Рек Tor Oribata Orling Складирање Полица (Големина на: 61 * 25 * 25 cm)

DTKJ Ѕид-Монтирани Крпа Кука, Бакарна Жица во Потрага Бања Полица на Ѕидот Виси Двоен Слој Свитлива Крпа Рек

DEN 2016.00

Од стока
Во магацинот

Прстен : Оваа бања пешкир рек усвојува високо квалитетни нерѓосувачки челик SUS304 и додава 18/8 хром / никел состојка за спречување на корозија и ' рѓа, погоден за влажни средини, како што се бањи и кујни.Класичен дизајн : Ова крпа решетката е многу убава, во комбинација со модата елементи, едноставно и безбедно, да се избегне остри облик ти наштети.Површина е мазна, изгледа многу елегантна, погодна за секој стил бања, кујна декорација стил.Трајни, не-деформирани : крпа полици употреба дебели нерѓосувачки челик, цевки, да се направи производи се трајни, не се деформирани, и не се изгубат.Користете повеќе увери.Лесен за инсталација : Ние нудиме сите завртки додатоци и инсталација настава прирачници потребни за инсталација на пакувањето.Ако сеуште се судрите со тешкотии, можете да не контактирате преку е-маил за да се добие инсталација видео.Широко се користи : Модерен дизајн е идеален бања, паркинг (надворешен туш и трансформира бања гардероба, кујната кабинет, перење соба, дневна соба, итн.Неименуван : Бања Rack Unnamed : Виткање Крпа Rack Style : Европската style Material : copper Surface технологија : бакарна жица drawing Number Слој : 2 floors Size : 51 * 25 * 25cm, 61 * 25 * 25 cm Quantity : 1x бања rack Installation : Удар installation Shelf само, други предмети се отпуштање ефекти.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1647.36

Висат чување на полица на куки.Ви благодариме за посетата на нашите производи.Ве молиме НЕ се лепат нале

DEN 2306.40

⋆ Увезени со увезени висок квалитет простор алуминиум, нема рѓа, не чип, многу издржливи...

DEN 7476.00

Солидна месинг интегрирани крпа бар овозможува креативен простор за вашиот крпи.Таа додава елегантен д

DEN 6300.00

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Кристал акценти додадете елегантен допир.Сокриени ш

DEN 2676.48

Вчитај : 30kgr.Облик : Фаноблик агол.Материјал : Бакар.Површински третман : црна антички цртање процес.Површ

DEN 552.24

Производи се обезбедени со ограничено траење.Еден од многуте координирање на додатоци во Сојузничките

DEN 1024.32

Месинг.Направен во САД.Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 3 / 8во дебела кал

DEN 8316.00

За разлика од другите полици, површината на нашата лебди полица е на чекање под раце, наместо на propped од с

DEN 1063.20

Постојат четири слоеви за да се обезбеди класификација на објектите, да ги задржи на тоа среди, да ви пом

DEN 4250.40

Други додатоци вклучуваат еднокреветни и двокреветни дрвени полици; еднокреветни и двокреветни крпа б

DEN 1833.60

Ако треба да се прилагоди на инсталација локација, само го користите фен за коса да се удар на selfadhesive за

DEN 2337.36

Материјал : калено стакло + нерѓосувачки челик, димензии (должина x ширина x висина) : 1 слој = 60x15x15.Име на пр

DEN 2356.80

5x20cm; 2 слоеви = 42 / 52 / 62x13 Да се избегне контакт со кисели средства за чистење, груби материјали или абразив

DEN 606.96

Може да се користи како книга полица, помеѓу полица, прикажување на полица, декоративни полица, фото пол

DEN 1024.32

Dottingham, исто така, има голем избор на стакло и дрво полиците, фен за коса носители и на организаторите, и к

DEN 335.76

56 инчен (L * W) Флексибилни Црева Големина : 1.Спецификација за производ Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + AB

DEN 1089.60

Изглед и плоштадот дизајн стил, елегантен и highend појавување со различни декорација стилови, додадете пр

DEN 8711.76

Вентилација и одвод, и складирање на работите сува.Долготрајни товарот, силна товарот.Носатотпорни, и и

DEN 1729.68

Додадете простор и организација на вашите бања со оваа едноставна современиот стил на стаклена полица

DEN 1780.80

✈ Високо квалитетни материјали : Направен од висок квалитет на простор алуминиум, површината е мазна, в