.

.

Со попуст
Прозорецот Рамка Водопад Сина Лагуна Прозорец Ѕид Уметност Налепница Decal Трансфер Mural Лажни Отворен Прозорец ѕид уметност Отстранлив Постер Винил decals За Спалната ?

Прозорецот Рамка Водопад Сина Лагуна Прозорец Ѕид Уметност Налепница Decal Трансфер Mural Лажни Отворен Прозорец

DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

Реални и симпатична : боја нема да исчезнат, но остануваат светли и шарени!Тоа не ќе остави чуден или леплива остатоци на вашите ѕидови и нема да ја оштетат decal.Сите наши налепници се еколошки, не-токсични и не ја напушти која и леплива остатоци кога отстранети како што тие доаѓаат со вода-базирани лепило.Ѕидот Налепници ѕид оркестарот Смешно Decals 3 D Уметност Дома Декор Винил Налепница Позадина за Соба Ѕид,на Врата, Фрижидер, Тоалет ,Бања, Стаклена Врата, Када, Миење ,бебе соба, Спална соба, Детска Соба На винил со висок квалитет е рачно изработени, кои изгледаат повеќе домот, и удобно, за разлика од другите печатени евтини ѕид налепница., можете веднаш да се создаде интригантна и уникатен изглед во вашиот дом или канцеларија.Како да го користите : Земете налепница ви се допаѓа, избришете ја површината се чисти, кинењето хартија исклучите назад, и се стави налепница на.Без разлика дали тоа е во канцеларија или дома, тоа ќе создаде чувство на смешни;.Ако имате било какви прашања со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа !.Материјал : Високо Квалитетни ПВЦ,Големина : Најдолгата страна 32 инчи (80 цм); Ако ви треба прилагодена големина, ве молиме контактирајте со нас.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2118.00

√ Нашите decals се умре сече — не печатени, така што тие не содржат позадина (јасно или на друг начин).►Зошт

DEN 1682.40

ДИЗАЈНИ – нашите оригинални ѕид налепници за деца полна со живописни и шарени авиони навистина да се до

DEN 455.76

Може да се држи на налепница било каде ви се допаѓа, лесно да се држи и да се отстрани тоа, и остави никакв

DEN 95.76

Висок Квалитетот На Фотографијата.Оваа налепница со гордост произведена и дизајниран во САД.Стапови во

DEN 5707.92

Функција : Погоден за дневна соба, спална соба, студија соба, ТВ позадина, хотел, канцеларија на децата по

DEN 4559.76

Ги симнат вашиот ѕид со сува lintслободен крпа, да ги отстраните сите остатоци.СОБРАНИЕ : толку лесно како

DEN 1404.00

Погоден за мазна, чиста и сува површина, како што се ѕидови, плочки, стакло, мебел, итн.Со цел да се цврсто

DEN 263.76

Материјал : ПВЦ Washi Хартија.Големина : За 59cm.Количина : Пакет на 60pc (варијација на обрасци).Светлотежина и

DEN 237.12

【КОЛИЧЕСТВО Безопасни.Водоотпорен 【АПЛИКАЦИЈА】 : Можат да бидат применети на дневната Соба, Троседот,

DEN 1351.20

Големина : секој хексагонални огледало мерки за прибл 12.6 x 11 x 6.3 cm / 4.96 x 4.33 x 2.48 инч.Материјал : направена од

DEN 239.52

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Спецификација:Материјал : PVCSize : прибл.Ако не сте задово

DEN 76.80

Пакетот Вклучува : 1 x Ѕид Налепница.Печати на враќање превозот етикета.Ве молиме овозможи мала димензиј

DEN 2313.60

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ, СВЕТЛИ БОИ Овие налепници се направени од висококвалитет на винил.Рачно изработени Ѕ

DEN 311.76

Сите наши винил ѕид decals се произведени со премиум индустриски одделение Lutema самолепливи винил.✓ На наш

DEN 3542.16

●Нашата мурали се многу погодни за внатрешна декорација ●Ако имате било какви прашања, ве молиме конта

DEN 297.36

Секој винил налепница варира во големина од околу 1" X 1" за 2.5" X 3", Доаѓа со 4sheet,11" X 11" / состојба(инчи).Висок

DEN 191.76

Големина : ѕидот mural се сече на 4 парчиња за лесна инсталација, секој во 29"x 83",вкупната големина е 116"x 83" (Ши

DEN 215.76

Тоа може да се залепи на било чиста, сува, немазна текстура површини : ѕидови, прозорци, плочки, мебел, огл

DEN 335.76

ДОНЕСЕ НАВЕЧЕР ДОМА се Создаде реална галаксија со овој флуоресцентни светла ѕвезди со 3 различни голе