.

.

Со попуст
Морски Пејзаж Јога Мат Дебели Тренингот Вежби Мат, Не Се Лизга На Зафат Пилатес Душеци Отпорни На Абење

Морски Пејзаж Јога Мат Дебели Тренингот Вежби Мат, Не Се Лизга На Зафат Пилатес Душеци Отпорни На Абење

DEN 1079.76

Од стока
Во магацинот

Големина : 72inx24inx6mm, дебели јога мат со одличен лизга отпорни предност за да се спречи повреди.Материјал : Траен и еколошки материјали.Не-токсични TPE јога мат е овластен безбедна за човечки контакт.Меки текстури, не се лизга површина ќе ви помогне да бидете мотивирани и фокусирани.Добра еластичност и ублажување силно влијание ви овозможи да се задржи својата рамнотежа во текот на секоја вежба стил.Совршен за дома или студио употреба, идеален класичната вежба мат за сите видови на јога,Пилатес и подот вежби.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1031.76

95 kg NonТоксични И Еколошки TPE : се направени од TPE кој е супериорен во однос на ЕВА и ПВЦ материјал.Погоден З

DEN 1428.00

Тие се навистина здрави и рециклираат.Покрај тоа што можат да се одморат по вежбање.Подолг и поширок од

DEN 1271.76

Се чувствуваат леснотија да уживате во вашиот вежба во секое време.Оваа јога е направен од Екосвесни со

DEN 1079.52

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 983.76

▶Здрави и Еколошки : Направен од висококвалитет TPE материјали со висока густина и висока еластичност, м

DEN 959.76

ЕкоПријателски Материјал : Ана Cowper Јога мат е направен со TPE пријателски материјал.TPE материјал нуди нај

DEN 2032.80

3 Оваа трајни јога мат обезбедува удобен пракса област 4 Оваа вежба јога мат е лесно да се носат и транспо

DEN 6343.20

Ги вклучува сите додатоци потребни за инсталација.Ве молиме Имајте во предвид : мат не е вклучена. Таму

DEN 2064.00

ОДЛИЧНА ПОТ АПСОРПЦИЈА : површината на Јога Мат е направен од велур, мека и кожапријателски, може да го а

DEN 1079.52

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1418.40

Јога Мат Дебели : 1 мм; Големина : 71 x 26 инчи Јога Мат Материјал:Направени на superfine влакна и природна гума.Su

DEN 2335.20

Анти се Лизга и Кожата Пријателски : Нашиот пилатес јога мат е направен од природни гума назад и мека вел

DEN 1007.76

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1310.40

Мала тежина, мала големина, свитлива и лесно да се носат.Поради разликата на мерење метод,таму можеби 12 с

DEN 959.76

На тренингот мат спречува пот од впива во и предизвикува мирис.Дебелина : 1 MM.И експедитивни услуги само