.

.

Со попуст
Emoshayoga Алуминиум Заштеда на Енергија Кутија Дигитални LCD Дисплеј Energy Saver Energy Saver Кутија Трајни Хотел за Дома Бања(Жолт)

Emoshayoga Алуминиум Заштеда на Енергија Кутија Дигитални LCD Дисплеј Energy Saver Energy Saver Кутија Трајни

DEN 1615.20

Од стока
Во магацинот

3 inch Package Тежина : Околу.Со виси дупка и неговата мала тежина, тоа може да се закачи на ѕид, заштеда на простор во голема мера.Нема потреба од електричното коло refitting, приклучок и да се игра, лесен за инсталација и едноставна употреба. 270g Package се Вклучени : 1 * Energy Saver.Опис : Оваа ставка го стабилизира електрична струја, ги штити уредот од над утовар и над напон ситуација, ја подобрува фактор на моќ и го продолжува услуга ефикасност, па како да се намали моќта на косата, заштеда на електрична енергија и енергија.Дигитален LCD дисплеј, јасен и лесен за читање на податоци на напон флуктуација, повеќе погодно.Со виси дупка и неговата мала тежина, тоа може да се закачи на ѕид, заштеда на простор во голема мера.

Детални спецификации

Condition:
100% Brand New
Shell Material:
Aluminium alloy
Color:
Blue, Yellow (optional)
Working Voltage:
110V-220V
Frequency:
50-60Hz
Effective Load:
80KW
Working Temperature:
-20~60℃
Product Size:
Approx. 65 * 40 * 108mm / 2.6 * 1.6 * 4.3inch
Package Weight:
Approx. 270g
Package Included:
1 * Energy Saver :
Додатоци на производи
DEN 1439.76

DY901 : Wired, 9инчен Монитор, HD 1080 P, Паркинг Линии Asistance, IP69 Водоотпорен, Поддржува 2 Камери.DW701 : Безжични, 7инче�

DEN 863.76

Компатибилен за Canon EOS Mount Објективи да Fujifilm GFX Среден Формат на Камерата.Направени на Стипса или Месинг,И

DEN 4307.76

за dvd плеер потпирачи за глава потпирачи за глава играч.Функција : 1.за стерео приемници, кои auto.Пакет Лис�

DEN 140.40

ОДГОВАРА : Топови Спортски Track & Field Snap Заклучување Замена одговара на ОЛИМПИСКИТЕ или Гил модели.БОЈА : С�

DEN 1555.20

100% Нов и висок квалитет.Сигурно се вклопуваат, лесно се применува & отстранети.Заштита на вашиот телефон

DEN 719.76

Оваа Шрафцигер Поставите 122 во 1 Шрафцигер Комплет со Случајот вклучува најчестите 101 магнетни шрафциге�

DEN 838.80

Келнерка Изолирани Од Не ' Рѓосувачки Челик Гимнастик.Вакуум изолирани гимнастик со капак.Пијалоци ост�

DEN 204.00

Помага Да Расте Косата Побрзо.Содржи Хранливи материи за да се Стимулира Растот на Косата.Ги Зајакнува �

DEN 523.20

Карактеристики 1.ПРЕНОСЛИВА ТОРБА : Со 4 Отстранлив Метал Стои,може да се земе од метал стои кога ќе сакат

DEN 738.72

Подготвени за употреба дизајн нуди едноставен начин да ја покаже својата благодарност.Луксузен фолија

DEN 239.28

2 големи прегради за складирање и организација на пенкала, моливи и повеќе.Вкупната големина 7.25" x 5" x 3.5".Н

DEN 208.56

Идеален за општа намена дупчење во повеќето ѕидани производи.За употреба во 1 / 2" чак со ударни инструмен

DEN 691.20

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Се повлече На за�

DEN 744.00

Првиот Штрајк 22Karat Злато.Сет од 4 2019 Златни Орли PCGS MS70 FS Црното Злато Етикета.Оценување на MS70 од PCGS.Вклучу�

DEN 3264.00

Ретки Весници.Граѓанската Војна оригиналот.Ние правиме максимални напори за да се опише секој објект п�

DEN 158.64

Намалување на : копиле.Должина : 10Инчен.Идеален за острат воденичен или кружни пили.Вклучува голема удоб

DEN 6093.60

Cappuccino машина дизајн го подобрува издржливост и стои до rigors на честа употреба.КЕРТИС НЕГА : Нашата Кертис

DEN 1058.40

Производ Големина (Инчи) : РАМКА : 8 X10 100% Храна Безбедно Машина За Миење Садови Безбедно.Artistica е Ексклузив

DEN 167.76

Мала големина pillbox за вашиот џеб, чанта или патна торба, за секојдневна употреба на лекови.Пилулата кути�

DEN 1271.76

Поради различни агли, на производот сликата може да има слаб боја разлика, а на производот треба да биде