.

.

Со попуст
AMZER Тенок Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за Sony Xperia XA Ултра - Добри Вибрации Само

AMZER Тенок Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за Sony Xperia XA Ултра

DEN 358.80

Од стока
Во магацинот

Дизајнер Случај за Sony Xperia XA Ultra е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен случај е тренди и импресивно дизајниран случај за вашиот Sony Xperia XA Ултра.Shockproof Задниот Поклопец за вашиот Sony Xperia XA Ултра е ultra light уште ултра силна полимер тежок случај за да се заштити од шокови.Sony Xperia XA Ултра Тенок Заштитен Случај е Ултра тенок случај го штити вашиот уред од секојдневниот носат и солза.Sony Xperia XA Ултра Заштитник Случај со покрена рамки штити екран и камера од директно влијание и кога лежи со лицето надолу на маса или на табла.Персонализирајте го вашиот Sony Xperia XA Ултра додека сте го заштити.Овој дизајнер случај се обликува од трајни тешко школка и прелиена со исклучување со мека заврши.Случајот е во состојба да се спротивстави на шок од случајно удари и капки, обезбедување на крајната во телефонот заштита.Овој Дизајнер случај прилепува совршено околу вашиот уред и карактеристики прецизни cutouts за сите пристаништа и контроли.Па додадете слој на забава и слој на заштита на вашата Sony Xperia XA Ultra со Дизајнер Случај.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 161.28

Ви посакувам среќен шопинг! Усогласување на заштитна фолија со екранот на телефонот, тој автоматски ќе

DEN 86.88

Практична & Стилски.Овозможува пристап до сите копчиња и пристаништа.Се изгради од високо квалитетен ма

DEN 180.48

Паричникот Картичка Телефонот Случај е специјално дизајниран за Nokia C01 Плус.Ве молиме потврдете го ваши

DEN 137.28

Специјално направен за Xiaomi Redmi 8 6.22".Сокриени заградата е лесен за читање,гледање филмови,играње игри,лес

DEN 311.52

Наменска мобилен телефон случај е погоден за i Phone 12 Направени на луксузни имитација на кожа и TPU материј

DEN 481.92

✿[Компатибилен со] : Oppo Reno5 Про 5 G 6.55" ✿[Уникатен дизајн] : Мека и трајни TPU школка со модерен lychee кожа текст

DEN 306.72

Компатибилност : специјално Дизајниран за One PlВисококвалитетен материјал : висококвалитетна мека TPU мож

DEN 1696.80

✿[Компатибилен со] : i Phone SE (2020) 4.7" ✿[Уникатен дизајн] : мека TPU и карбонски влакна дизајн на грбот имаат од

DEN 351.36

Тенок заштитен Snap на Школка случај е тренди и импресивно дизајниран случај за вашиот ASZenfone 6 A600 CG.Тешко З

DEN 306.72

Мека TPU Браник Тешко PC Задниот Поклопец Магнетни Потпирачот Воена Одделение Заштитна Телефон Случај е с

DEN 185.76

Лесно да се инсталира и да се отстрани во секое време.73 инчен), Јасно меки силиконски школка за заштита (с

DEN 720.00

【Компатибилен уред : 】 Овој Случај Маска за Телефон Случај и Калено Стакло Филмот е само погодна за моб

DEN 1572.00

Дебелината е 0 5️⃣[Сеопфатна Заштита] : поставените заштитни раб на телефонот случај спречува екран и ка

DEN 1147.20

[2]Овој случај е специјално дизајнирана со добар квалитет СТП кожа и термопластични полиуретан внатрешн

DEN 117.36

Specailly дизајниран за вашиот Самсунг Galaxy S21 Ултра.Оваа заштитна случај е направен на квалитетот TPU и PC мате

DEN 119.52

Прецизни отвори овозможи лесно пристапи до сите копчиња и пристаништа, без отстранување на случај, да с

DEN 434.40

【Целосна заштита : 】 На KJYF Стакло Екран Заштитник целосно ги покрива Sony Xperia 5 II најновите екранот, Малку

DEN 557.28

Производителот гаранција може да не се применува 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита

DEN 318.24

【Двојна Заштита】 Уникатен работ TPU е во комбинација со вграден КОМПЈУТЕР за да го заштитите вашиот тел

DEN 508.80

Дебелината е 0 4️⃣[Тенок и Лесен] : Погоден за Vivo X51 5 G, мобилен телефон случај + калено стакло филм, ултрат

DEN 105.36

ви благодарам многу Телефонот случај има целосен пристап до прецизни cutouts за камера и други порта копчи

DEN 1831.20

[Компатибилен] : за Xiaomi 12 телефонот случај е целосно компатибилен ➤ Со добра услуга став како оперативе