.

.

Со попуст
Ноќни Табела Светилка на Леопардот Лесна Диви Животни Кожата со Печатење Dimmable Дрво База Flaxen Ткаенина Сенка Цврсто Дрво Ноќни Маса Светилка за Ноќната Спалната соб?

Ноќни Табела Светилка на Леопардот Лесна Диви Животни Кожата со Печатење Dimmable Дрво База Flaxen Ткаенина

DEN 854.40

Од стока
Во магацинот

Со далечински управувач, можете лесно може да се прилагоди на вклучите светлата, што ќе ви овозможи да уживате во удобно осветлување, додека чувството на технологија.Производ вклучува E26 LED сијалица.Табела светилка може да се промени 16 бои на светлината. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со стручните служби.Широко used Modern стил на дизајн, природни цврсто дрво, лен материјал производство определување на квалитетот, може совршено да ги красат спални соби, студија соби, дневни соби, детски соби и други места, е добар избор за домот и декорација на домот.Во минималистички стил може да се користи како ноќни светилка, табела светилка, од страна на маса светилка, итн.ЛЕСНО ДА се КОНТРОЛИРА - кабелот За напојување има on/off контрола и доаѓа со далечински управувач.Заводот е погодно.На лен материјал филтри на светлината тивко, создавајќи убава атмосфера за вас, додека за заштита на здравјето на око на вас и вашето семејство.Едноставен за инсталација и употреба. Поради големината е мерени рачно, може да има некои отстапувања во големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 839.76

5 ВО 3 Бои кристал светилка ,се создаде атмосфера што треба со неколку динамички режими на сцени за да из

DEN 1380.00

Совршен Подарок : едноставни и стилски дизајн,одговараат за роденден,годишнина,housewarming,дипломирањето,ан

DEN 422.40

Вклучувањеисклучување на штекер.Плоштад база е 4 3 / 4" широк.Блескаво, LED, халоген, или CFL светлина, крушка.�

DEN 1007.76

Светилка е толку класичен дека совршено се совпаѓа со вашиот мебел,лесно се вклопува во 90% од оркестарот

DEN 215.76

Преносни мини големина, тоа може да биде флексибилно врши било каде за практично користење.Погоден за д�

DEN 1847.76

ி Погоден за разни места во вашиот дом како што спална соба, читална и така натаму ி Изграден во литиум �

DEN 2807.76

ГОЛЕМИНА : 16 инчен широк, 27 инчен се на високо ниво.Елегантен дизајн создава удобна атмосфера за вашата с

DEN 4799.76

Долго притиснете го копчето за да го стопирате музиката, притиснете на + или за да го рестартирате повто

DEN 1704.24

◆Максимална моќност вредност : 3 W40 W, на сијалицата можат да го издржат напонот на 110 V240 V, Светилка грло : L

DEN 1451.04

19 1 / 2" висок целина.Топ candelabra е 9" широк.Користи еден максимум 25 вати candelabra база E12 сијалица (сијаличката н�

DEN 5976.00

ЛЕКАР ПРОПИШАНИ : Стела Осветлување светилки се пропишани за клинички слепите пациенти и помогнаа илја�

DEN 1199.76

На абажур има дијаметар од 5.Дизајнот на USB приклучок ви овозможува да ги користат со доверба во секое вр�

DEN 4799.76

Поврзете bluetooth или вметнување на ТФкартичка.3 D светлина е осветлен со користење на Led диоди кои никогаш н

DEN 4343.76

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

DEN 4799.76

Се одржи на првиот копчето за 2 секунди за да се вклучи.Бидејќи тоа е студен на допир својата совршена за

DEN 2354.40

7 инчи, вкупната висина на маса светилка : 10 инчи.Таму е господар switch дизајн на светлината линија.Оваа доп

DEN 357.36

Ратан Маса Светилка : Оваа модерна абажур карактеристики убава круг абажур, а сферични абажур направени

DEN 2299.92

Така секое парче стакло е цврсто обвиткани со користење на бакарна фолија лента.Ова е симпатична мачка �

DEN 1476.00

Притиснете четвртиот копчето за промена на светлина, боја, секој пат притисне, светилка ќе се промени бо

DEN 4799.76

Долго притиснете го копчето за да го стопирате музиката, притиснете на + или за да го рестартирате повто

DEN 3575.76

Осветлуваат вашиот простор за живеење со прекрасен табела светилка постави од Safavieh' s осветлување колек

DEN 623.76

【Едноставна како декор светилка во вашата дневна соба кога дење; како топло компанијата при работа или

DEN 1787.76

Насликани се заврши.MOE Е ДОМАШНА КОЛЕКЦИЈА : ЕДНО семејство во сопственост на бизнис кој е посветен над 20

DEN 1360.80

5 Боја : црвена,зелена,сина,пурпурна,цијан, одберете и уживајте во шарени живот.Романтични Bluetooth Звучник �

DEN 379.20

1 × Прирачник За Корисникот.Модерната Кристал Табела Светилка Дизајн : Оваа табела светилка микс на хром

DEN 1092.00

Едноставна демонтажа и монтажа, цврсто интегрирани теми, стилски и убави.*Спореди детали големини со тв�