.

.

Со попуст
KolotovichTool 50, 3/8 x 5 Рамна Глава Филипс Конкретни Ракав Подлога Цинк Позлатен Fastener Комплет Болт Постави РЕ-5196DD

KolotovichTool 50, 3/8 x 5 Рамна Глава Филипс Конкретни Ракав Подлога Цинк Позлатен Fastener Комплет Болт Постави

DEN 2159.76

Од стока
Во магацинот

Тие често се користат во машини и апарати.Апликацијата Автомобилот, мувла, машини, електроника, монтажа, изградба, преработувачка индустрија, внатрешна и надворешна.Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 167.76

Производи : newlng компанијата главно се произведува и продава на 304 нерѓосувачки челик завртки ноктите, u

DEN 1269.60

DIY Материјали : Дрво.Завртка Тип : Машина Завртки.Материјал : Јаглероден Челик.Димензии : M3*6...

DEN 1989.60

Топло поцинкуван.Ги задоволува минималните физички барањата на ASTM A36 Водител на завртки се произведени

DEN 2191.20

Име На Производ : Авион Проширување Цевка Сидро; Материјал : Пластични, Жолта Цинк Позлатен, Метал.Тежина

DEN 312.48

Одлична Замена За Дел Или За Нов Да Се Изгради.Се Користи Во Широк Спектар На Апликации, Вклучувајќи Skatebo

DEN 671.76

Алатка за челик.Појачани и земјата поддршка површина без центрирање.Произведени во Германија.Ако повеќ

DEN 1502.40

Облик : Се Покрене.Обработка : Hobbing.Standard or Nonstandard : Стандард.Забот Профил : Поттикне Продавница.Притисок Аг

DEN 190.80

★ Може да се зезнав во дрвена граѓа или во ѕидот со помош на соодветен ѕиден приклучок одредување...

DEN 396.00

Проширување завртки мора да се монтира на релативно тешко супстрат, на местото каде што на меки и лесно

DEN 224.16

Име На Производ : Проширување Гром;Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Навој Дијаметар : 8mm / 0.31 инчен;Вкупна

DEN 900.00

Се надеваме дека ќе може да се однесуваат на големината на нашиот опис на производот за да се осигури де

DEN 254.40

Име на производ : Хексадецимален Гром Полнење; Пакет Содржина : 5set x Хексадецимален Гром Комплет.Материј

DEN 328.80

Вклучувајќи го и 30 парчиња на пакет полица кука и квалитетот железо материјал се обезбеди максимална из

DEN 1068.00

Овој дел е компатибилен со моделите, вклучувајќи; S1634 LE,1950 LE ТИП 1,358351702,358341900,944414370,952802268,235,358350180,944411420,221 ЛЕ

DEN 1972.80

Цена За : Секоја Вклучува : Орев и Миење ги Исполнува / Надминува : ASTM A307 Крај : Обичен Објект : Сидро Топ Те

DEN 3946.80

Ширина : 1 / 2".Број на Делови : 1 Завртка Големина : 1 / 4"28 Надвор Кол : 2.0545".Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Ед