.

.

Со попуст
BOOHAO 6 КОМПЈУТЕРИ Кука Хардвер Бел Кревет Скала Куки Комунални Куки Креветот Скала Кука Уникатен Дизајн Тешки Кука Загради за Кревет Декорација Алатка (34mm)

BOOHAO 6 КОМПЈУТЕРИ Кука Хардвер Бел Кревет Скала Куки Комунални Куки Креветот Скала Кука Уникатен Дизајн Тешки

DEN 816.00

Од стока
Во магацинот

Направени од добар квалитет железо материјал со бела ПВЦ обложена.Големина : 31mm→4.1 x 2.07 x 8.5 cm / 1.64 x 0.82 x 3.41 инчи,внатрешна должина : 3.1 cm/1.24 инчи; 34mm→3.5 x 2.2 х 8 см / 1.4 x 0.88 x 3.2 инчи,внатрешна должина : 2.67-3.4 cm/1.05-1.34 инчи.Главно се користи за hooking кревет на кат скала на оградата; исто Така, може да се користи за организирање на вашите предмети за домаќинството или лични предмети.Можете исто така да го помине тоа да ѕидот, одбор, за бесење на облека, чанти, кеси и сл.Разумен дизајн, конструкција со флексибилни ротација, лесно да се совпаѓаат со друг мебел.Круг агол третман дизајн се спречи ризик од дете, не грижете се за опасноста на дете.Пакување се вклучени : 6 x Кревет на кат Скала Куки.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 599.76

Тој има десет копчиња, аналоген "Контрола Држи" и 8начин насочен подлога, сите поставени во "М" форма.Комп�

DEN 2639.76

Многу Важно : во Внатрешноста на црна плик, вие добивате QR код за ИНСТАЛАЦИЈА НАСТАВА картичка ве молиме

DEN 359.76

12 компјутери 14x30инчен lisse палачинкастил виолетова коса микрофибер крпа.Изработена од микрофибер, кој об

DEN 215.52

Пакет inludes слободен МИЛЕНИЧЕ HD Екран Заштитник (Пластични), Совршено Дизајниран за полнење за Motorola Мото �

DEN 1343.76

Кутија за чевли треба да биде инсталиран од страна на себе си.5 CM , 47x32x21 CM , 27.Бренд : ZRONGQFMaterial : Plastic Size : 31x22x12

DEN 309.60

Бидејќи екранот се различни, бојата на сликата ќе биде малку поинаква форма вистинската боја.Ве молиме �

DEN 786.96

Niseyo е посветен на истражување и производство на капчиња коса.Niseyo е Предности : Добро Материјали, Стабиле

DEN 745.20

Рачка за Magliner платформа камион (се продава одделно).Looped форма овозможува да се справи со се зафати во раз

DEN 4275.60

* ИЗДРЖЛИВ : трајни дека се противи бледнее и го задржува вода излезе низ секоја сезона ♥ Вашиот Избор Не

DEN 350.16

Исклучителна sequins, злато во прав, сребро и сите убави украси може да се користи во калапот.Спецификација

DEN 263.76

МАТЕРИЈАЛ : Мека и удобна Силикон.Направени од издржлив, долготрајни, противалергиски, медицински оддел

DEN 2068.80

1,10 Windows систем, исто така, работи добро со весел софтвер.4 V DC Батерија Тип : Liion батерија капацитет : 2200 m Ah А

DEN 4751.76

Генератор Тип : Постојан магнет AC.Номинална Капацитет : 420 W.Алтернатор Домување : Polyamide , Систем Напон : 12 V

DEN 8376.00

Производ нагласува : Пренесен комплет со два 12" subwoofers Wired за 2 ohms вкупно impedance Polypropylene конус со дијамант ни�

DEN 719.76

Тежи 1lb, 12 оз (808g).На дното има 5 малите испакнати нозе да стојат на.НАДВОРЕШНИТЕ ЏЕБОВИ Пред : Два 10" широк �

DEN 4296.00

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 1128.00

Highquality поддршка цевка дебели имајќи површина без тресење со голема брзина, максималниот loadbearing 150kg.Outofthebo

DEN 1981.68

Им помага на заштита на светлата од оштетување.Карактеристики обичај се вклопуваат аеродинамичен диза�