.

.

Со попуст
LZYANG Завртка Бакар Завртка, Круг Главата Филипс Завртка, пан Главата Завртка со Рамна Глава Завртка (Боја : M6*12 (10 Таблети))

LZYANG Завртка Бакар Завртка, Круг Главата Филипс Завртка, пан Главата Завртка со Рамна Глава Завртка (Боја

DEN 537.60

Од стока
Во магацинот

Има добра отпорност на корозија и отпорност на топлина.Висока цврстина, оксидација отпор, трајни и грижете се-слободни.Широк спектар на апликации, погоден за различни работни средини.Брзо и трајни, не е лесно да се деформира.Заштита на животната средина, безбедност и загадувањето слободни.Лесно да се use Model : Бакар круг главата завртка M4-M6 Material : Бакар alloy Head тип : round Category : Машина screws Beautiful и практични, издржливи.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1468.80

Вистински Redcat Трки Замена дел # BS902051 Користете само вистински Redcat Трки Замена на делови за постигнување

DEN 808.08

Среќен shopping Excellent услуги на клиентите , :Ако со, најверојатно, нема шанса да направат проблем со нашите п

DEN 455.28

КАРАКТЕРИСТИКИ : Црна оксид метална конструкција.ВКЛУЧУВА : Десет М3 х 8мм хексадецимален штекер копчето

DEN 598.80

Филипс Овална Глава на Машина Завртки функција покрена декоративни главата, со countersunk дното и тркалезна

DEN 455.28

Овие висок квалитет на Копчето Главата Завртки се совршен предмети кога сервисирање на вашиот ARRMA возил

DEN 429.60

Глава Висина : 0.290".Countersink Агол : 82 Степен.Навој Дијаметар : 0.3125".Теми По Инч (TPI) : 18 Груб или парична Казна Те

DEN 2133.60

Име на производ : Решетка Главата Филипс Завртки; Материјал : не ' Рѓосувачки Челик; Тежина : 94g.Пакет Содр

DEN 1615.20

Пан Филипс Двојно Миење SEMS.Сплит Lock & Тесен Рамни Подлошки.Произведен да ASME B18.13a & SAE J82 спецификации.Целос

DEN 11279.76

Пан Филипс Конусна За Миење.SEMS / Машина Завртки.Произведен да ASME B18.13a и SAE J82 спецификации.Целосно Навој.

DEN 186.96

[ШИРОКО се КОРИСТИ ВО] : ) ветар индустрија, воздушната индустрија, канцелариска опрема индустрија, петро

DEN 227.76

Пакетот Вклучува : 20 Сетови (20 компјутери m6 x 20mm завртки+ 20 компјутери m6 хексадецимален locknuts + 1 buc Torx се воз

DEN 189.36

016"Навој на Главата Кол : 4mm / 0.Спецификација : Боја : Сребро Gray Model : M2x4mm Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки steel Sc

DEN 20297.52

Телото Дијаметар : (#10) Max 0.1890 Мин 0.1818 (Класа 2 A Одговара, ANSI Б1.1).Тема На Теренот : 24 По Инч.Тема На Ветер : Де

DEN 16987.20

Спецификации овозможи tolerances во димензии и форма, која може да варира од многу многу.Машина завртки имаа

DEN 254.16

Машина завртки се користи со ореви или зезнав директно во навој receptacle да се зацврсти метални делови зае