.

.

Со попуст
Пеперутка Ручек Кеси За Жени, Мажи, Деца, Девојки И Момчиња Возрасни Изолирани,Симпатична Обновливи Термички Ручек Tote Кутија Чанта Кулер За На Училиште,На Работа,Ка

Пеперутка Ручек Кеси За Жени, Мажи, Деца, Девојки И Момчиња Возрасни Изолирани,Симпатична Обновливи Термички

DEN 271.20

Од стока
Во магацинот

Еден Предниот Џеб Дизајн Организирате Вашите Салфетка И Лични Работи, Како Што Се Вашиот Телефон,Автобуска Карта,Ткиво,И Др.5" X 5" X 8"(22x13x20cm).Високо Квалитетен Материјал : Трајни Оксфорд Ткаенина И Поставата Алуминиумска Фолија Е Изолациони Безбедно Материјал, Тоа Може Да Се Задржи На Храна Или Пијалоци, Свежо/Кул/ Загрее Да Се 4-6 Часа.Можете Да Го Однесе До Канцеларијата, Одат На Ден Патувања, Плажи И Спортски.Применливи Сцена : Лесен За Употреба Како Ручек Торба, Пикник Торба, Дребулии Торба Или Шопинг Торба.Стандард Ручек Торба Големина : 8.Карактеристики : Овој Ручек Торба Светлина И Преносни, Поместена Рачки И Мазна Патенти, Со Цел Да Се Биде Моден Tote,Лесно Да Се Носат,Може Да Се Користи Како Ручек Торба, Пикник Торба, Преземање Торба, Совршен За Работа Оброк, Пикник Оброк, Отворено Скара, Исхрана Управување,Патување Или Шопинг,Погоден За Сите Старосни Групи.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1558.80

Имајте Песок Исклучите Вашиот Канти главниот поштенски комората е доволно голема за неколку храна кон

DEN 335.76

Тоа може да се користи како ручек торба, преземање торба или шопинг торба погодна за жени, девојки и канц

DEN 287.76

Секој ручек торба tote е внимателно дизајнирана и ракапораби, многу е силен и издржлив.Користете го вашио

DEN 287.76

Lage Капацитет : 9.Совршен Подарок : Ние нудиме неколку видови на симпатична и модерен дизајн можете да бид

DEN 311.76

Drawstring преносни ручек торба.Со посебна термичка изолација материјал, да ги задржи вашиот топол оброк до

DEN 575.76

Се Користи За Да Се Носат Храна, Закуски, Ручек На Училиште, Канцеларија, Work And Travel.Нашите Изолирани Ручек

DEN 263.76

Двојно конци за шиење зајакне врската на менувачот, што ќе биде уште посилна и resuable.♦【ДОБРО ЗАНАЕТ】Upgard

DEN 575.76

SPECIFICATIONMaterial : 100% Полиестер, Оксфорд Cloth Size : 10.ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!Leakproof кулер tote чантата м

DEN 527.52

▼Нашите изолирани ручек торба има многу простор за да ги собере сите ручек сакате , Многу sturday и издржл

DEN 143.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 287.76

Одлично за салфети, вилушка, нож, бонбони, итн.Го донесе на среќни пикник со вашето семејство или пријате

DEN 670.80

INSULATES ДО ЧЕТИРИ ЧАСА Држи вашата храна свежа подолго од нормално ручек кутии изграден од пластика.Овој

DEN 1670.40

ГОЛЕМИНА:11.5"x 5" x 11.5"(Dxšxv), тоа е расклопна ручек торба која одговара на речиси сите големини на ручек кут

DEN 479.76

ПРИЛАГОДЕНО ДИЗАЈН Замрзнати Двојна Преграда Деца Ручек Чантата одликува со прекрасен дизајн за вашит

DEN 5406.24

Во дополнување кон квалитетот на производот прашања, било пакување прашања ќе не прифати враќа Топлина

DEN 191.76

Ако Вашиот Пијалоци Истури Внатре, Само да се Избрише Со Влажна Крпа, И Тоа е Добро Како Нови.5" X 5" X 8"(L X W X H

DEN 287.76

Вие не мора да се грижите за солза во крои при вршење на тешки работи.Овој ручек торба е 100% безбедни и еко