.

.

Со попуст
Samsung ОЕМ Оригинални Назад Задниот Поклопец на Капакот на Батеријата Налепница Лепило Лепак Лента за Samsung Галакси S6 G920 (Сите Превозници)

Samsung ОЕМ Оригинални Назад Задниот Поклопец на Капакот на Батеријата Налепница Лепило Лепак Лента за Samsung

DEN 1214.40

Од стока
Во магацинот

1.Sumsung оригинална батерија задниот поклопец лепило за Галакси S6,совршено се вклопуваат нема потреба да ги менувате. 2.Тоа е Двојно Еднострани и еднократна Лепило. 3.Пакетот вклучува 2 парчиња,еден за користење на еден за направите резервна копија,во случај да не успее во прв пат. 4.Купи со доверба,ќе се добие целосна наплата ако не сте задоволни со овој производ.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 312.00

Одговара за i Phone 8+ Плус Сите наши назад стакло е ласерски сече за совршена прецизност одговара на соодве

DEN 191.76

Компатибилен со i Phone 12 A2172 / A2402 / A2404 / A2403 Производ вклучува назад камерата леќи на камерата и поставено на

DEN 568.80

Батеријата На Задниот Поклопец.Батеријата Назад Cover1 Сосема нов и висок quality2 Замени скршен или нефункци�

DEN 1015.20

Тоа се користи за поправка на погрешни телефон, може да ги реши поголемиот дел од хардверски проблем.Зав

DEN 1564.80

Тоа се користи за да се поправат оштетените SIM картичката или не работи фах слот Прецизни фитинг, толку с

DEN 1699.20

Батеријата на Задниот поклопец.Батеријата на Задниот Поклопец со камерата Леќи на Камерата за Галакси N

DEN 592.80

Телефон капакот за Замена на Дел.Батеријата на Задниот Поклопец за LG G8 Thin Q / G820 G820 N G820 QM7, KR Верзија(Црна).

DEN 189.12

Уживаат во забавата на DIY.Не за Samsung Галакси S8.Следново видео чекор по чекор Ве молиме проверете го Модел�

DEN 1324.80

Боја : Сребрена со рамка.Пакетот Вклучува : 1 x LCD Екранот Со Допир ?Екран Digitizer Собранието за Sony Xperia XA2 1 x Ал�

DEN 1752.00

Телефон задниот поклопец.Батеријата на Задниот Поклопец за Vivo i QOO(Црвено).Телефонот назад cover1 Задниот п�

DEN 588.00

Претходно инсталирани лепило за брза и лесна инсталација.Тестирани еден по еден од страна на професион�

DEN 213.84

Сосема нов мобилен телефон батеријата на задниот поклопец.Се користи за замена на оштетени или неупотр�

DEN 693.60

????Одговара за Samsung Галакси S20+ Плус модел број СМG985 G986 Сите Носители на Северна Америка ????Квалитетот Одд�

DEN 1687.20

Сите екрани донесоа серија на ригорозни тестирање пред испраќање и се добро спакуван.Добра замена за ош

DEN 1795.20

Задниот поклопец со камерата Леќи на камерата & сензор за отпечатоци замена за LG G6 / H870 / H870 DS / H872 / LS993

DEN 312.00

Одговара за i Phone 8+ Плус Сите наши назад стакло е ласерски сече за совршена прецизност одговара на соодве

DEN 1395.60

Батеријата на Задниот Поклопец со камерата Леќи на Камерата за Huawei Колега 30(Црна) 1 Задниот поклопец зам�

DEN 285.60

1 инчи и iphone 13 про max 6.1 инчи и iphone 13 Про Max 6.Компатибилен со i Phone 13 про 6.Ние обезбедуваме 1 година гаранција