.

.

Со попуст
X-DREE Гардероба Цинк Легура Род Главата Носителот 10 Парчиња за 19 мм Дијаметар на Цевка (Armario де aleación де цинк, varilla, soporte, soporte, soporte, 10 Piezas став tubo де 19 мм де diám

X-DREE Гардероба Цинк Легура Род Главата Носителот 10 Парчиња за 19 мм Дијаметар на Цевка (Armario де aleación

DEN 299.52

Од стока
Во магацинот

Пакет Содржина : 10pcs x Род Крајот Поддршка; Тежина : 146g.Материјал : Цинк Легура; Име На Производ : Род Крајот Поддршка.Димензии : 50 x 23 x 13mm / 2" x 0.9" x 0.5"(L*W*H); Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Одговара на Цевки со Дијаметар : 19mm / 0.75"; Дупка со Дијаметар : 5.5 мм / 0.22"(Ajuste del diámetro del tubo : 19 мм / 0.75' '; Diámetro del agujero : 5.5 мм / 0.22' '.Дупка Растојание : 32-милиметри / 1.3"(Distancia del agujero : 32-милиметри / 1.3' '.Гардероба Цинк Легура Род Крајот Поддршка Заградата Носителот 10pcs за 19mm Кол Tube This род крајот поддршка се користи во гардероба дома или во продавница како поддршка заградата.Се користи за да се поправи облека цевка.Погоден 19mm дијаметар облека род.Монтажа завртка не е вклучена овде.Опис на Spanish Armario де aleación де цинк, varilla, soporte де soporte, soporte, soporte, 10 piezas став tubo де 19 мм де diámetro Contenido del paquete : 10pcs x Род Крајот Поддршка; Peso : 146 g Material : Aleación де цинк; Nombre del producto : Soporte де extremo де varilla Dimensión : 50 x 23 x 13 mm / 2' 'x 0.9' 'x 0.5' '(L * W * H); Боја на директорот : Tono plateado Ajuste del diámetro del tubo : 19 мм / 0.75' '; Diámetro del agujero : 5.5 мм / 0.22' 'Distancia del agujero : 32-милиметри / 1.3' '.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1152.00

Одговара Цевка Кол : 20mm / 0.8"; Пакет Содржина : 2pcsx Плакарот Род Страната.Тежина : 29g; Материјал : Алуминиум.И�

DEN 407.52

[СПЕЦИФИКАЦИЈА]Плакарот род поддршка одговара за монтажа 18 * 35 mm алуминиум / дрво / нерѓосувачки челик ра�