.

.

Со попуст
Endoscope Камера Змија Цевка 3.9 5.5 мм мм 7,6 милиметри Кабел 5.5 мм 8мм Двојна Леќа 14.5 мм Авто Фокус Кабел За NTS300 NTS500 (Боја : Autofoucs леќа-1m)

Endoscope Камера Змија Цевка 3.9 5.5 мм мм 7,6 милиметри Кабел 5.5 мм 8мм Двојна Леќа 14.5 мм Авто Фокус Кабел

DEN 4771.20

Од стока
Во магацинот

Еден Објектив дијаметар : 7,6 милиметри/5.5 мм/3.9 mm по желба.Dual Леќа дијаметар : 8mm/5.5 мм задолжително.Автофокус Леќа дијаметар : 14.5 мм.Вратило Должина : 1m/2м/3м/5m.Резолуција:2.0 мегапиксели.Камера : Еден Објектив дијаметар : 7,6 милиметри/5.5 мм/3.9 mm optional Dual Леќа дијаметар : 8mm/5.5 мм optional Autofocus Леќа дијаметар : 14.5 mm Shaft Должина : 1m/2м/3м/5m Resolution:2.0 megapixels Viewing агол : 70°Длабочина на Полето : 30мм—60mm Light Извор : 6 прилагодливи висок интензитет на диодите на светлото.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1288.80

50mm ф1.8 портрет фиксен објектив фокусна.M4 / 3 планината, погоден за GH1,GH2,GH3,GH4, за EM5, ЕM5 II, EM10, EM10 II, EM10 III камера

DEN 9600.00

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 1679.76

0.21 x Рибино око Леќата (Црн Финиш).Сите Стакло Multicoated Оптика, Наменета За Видео Или Фотографија.Екстремна

DEN 1220.16

Најдобро за екстремни Макро фотографија, со МАКС величаат односот до 8 : 1 (3 : 1 со 50mm Леќа).Јастуци се проши

DEN 14399.76

Минимална фокус растојание : 58cm Компатибилен со EOS C100 Mark II, C200, C300 Mark II, C700.На ситеметал леќа тело дизајн к�

DEN 9576.00

Тежината од 2 генерација производ е 167g полесни од 1 генерација производ.8 големи aperture Refined оптички дизајн,

DEN 1672.80

На Samyang 135mm F2.0 ЕД АКО UMC леќа е optically на високо ниво, што може да се фокусира рачно и тоа исто така обезбедув

DEN 14376.00

ЕД (екстраниска дисперзија) стакло за супериорен квалитет на слика Zuiko Digital ED 14150mm F4.Микро Четири Третини

DEN 10320.00

Т1.05 Голема бленда, Declicked отворот дизајн,осигурете се дека видео екран изложеност е свилен Т1.05 бленда,hight

DEN 1629.60

NIKON САД ОВЛАСТЕНИ Вклучува Целосна NIKON САД ГАРАНЦИЈА.Nikon 1424mm f / 2.8 G AFS DX FX Целосна Рамка NIKKOR Објектив ED, Nikon

DEN 1711.20

1.8 mm 5 MP 1 / 2.5 инчен леќи за апарати Обезбедува ултра јасно за вашата камера Планината : М12 x 0.5 Фокусна долж�

DEN 20760.00

Пакет Димензии : 6 Х х 10 L x 6 W (инчи).Пакет Тежина : 5.0 фунти.Покривање на најчесто користените фокусни должи

DEN 19198.80

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 239.76

Првиот широк агол БОЛЕСТ леќа со Ф1.2 максимална бленда за целосна рамка Sony Eмонтажа и lпланината систем.М

DEN 1276.80

Кратка должина и широк агол на гледање, лесно да се пука голем дел од сценографијата со кратко растојани

DEN 1077.60

4 генералниот ДИРЕКТОРАТ за HSM Уметност, СИГМА има се додавање на широк отвор Ф1.Дизајниран со голема гри�

DEN 607.20

27 Степен Агол на Гледање : на аголот на гледање на 90mm должина е околу 27 степени.Како да го Користите : Инст

DEN 10320.00

Т1.05 Голема бленда, Declicked отворот дизајн,осигурете се дека видео екран изложеност е свилен Т1.05 бленда,hight

DEN 5640.00

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 1558.80

Надграден и Проширен, Генерација v10 Фокус Потврда Чипови за Зголемување на Compatability.Ограничен 2Годишно Пр

DEN 2688.00

TTArtisan 50mm f / 1.2 APSC Леќа (Црна) Пред Објективот Капа Задните Леќи на Капа TTArtisan 2 Година Ограничена Гаранциј