.

.

Со попуст
EVTSCAN Мали Животни Tassel Тунелот Гнездо Безбедно Монтажни Криенка Цевка Куќа за Хрчак морско свинче Зајакот

EVTSCAN Мали Животни Tassel Тунелот Гнездо Безбедно Монтажни Криенка Цевка Куќа за Хрчак морско свинче Зајакот

DEN 636.00

Од стока
Во магацинот

Високо Квалитетен Материјал : миленичиња гнездо е направен од платно, фланелен боксери и пластични одбор, кој е лесно да се размонтираат и се соберат, лесно за чување кога не е во употреба, лесно да го инсталирате, кога е во употреба, и лесен за употреба.Безбедност Дизајн : На кој се одвојува пластична фолија во внатрешноста на домашно милениче тунелот гнездо е дизајниран со заоблени агли, која е безбедно и без остри агли за да се спречи мали животни од тоа да биде изгребани.Издржливи и Windproof : На tassel е шарени фланелен боксери со светли бои, кои може да се обезбеди добра засенчување и windproof ефект за домашни миленици, како и зголемување на забава на кријат домашни миленици и да се направи скриени места повеќе приватни.Мали Животни Засолниште : Ова домашно милениче засолниште симулира тунелот, кој не само што обезбедува удобно гнездо на хабитат за мали животни, но исто така ги задоволува своите инстинкти и може да се кандидира и назад.Четири годишни времиња : тунелот е опремен со отстранлив подлога, едната страна е лето ладење подлога за да се обезбеди кул средина на топла дена; на другата страна е кадифен, која држи топло на ладно дена, погодни за употреба во сите годишни времиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1238.64

Многу погодна за гнездење : На twine птица гнездо е многу погодна за гнездење.Или мали птици како finches, canaries,

DEN 311.76

Одмор Куќа За мали животни, како што се на птиците и хрчаци.Обезбедува мали миленици со луксузни одложу�

DEN 366.96

Исто така погоден како фотографија реквизити велигден гнездо украс, бар декорација, вистински објект д�

DEN 1113.60

Изберете нашите топло гнездо, тоа ќе го заштити вашиот љубов птици од студ и задржи затоплување, дефинит

DEN 239.76

Направени од 100% природни ратан, еколошки и загадувањето слободни.Различни големини се погодни за живеа�

DEN 623.76

Лесен за чистење : Кога чистење, отворен горниот капак, извади остатоци во birdhouse, и потоа едноставно ги вн

DEN 1708.80

Функција : 1 Мека кадифен : што виси гнездо е направен од мек кадифен, која е удобно и топло, дозволувајќи �

DEN 311.76

Забава складиште за вашиот птица да гнездо и се искачи во и надвор од.Отворање дијаметар : 6cm / 2.4 инчен,ко

DEN 429.36

Како да го Користите : Висат на кафез за use Specification : Предмет Тип : Птица Hammock Material : Flannel Size : Прибл.9 in Weight : Пр

DEN 1334.40

Направи на безбеден и еколошки материјали, ова домашно милениче гнездо е нетоксични и издржливи.Цврсти

DEN 387.12

Ова ткиво плетен гнездо виси лесно се на работ на кафез за стабилност.Осветли со зелена и кафеава лента.�

DEN 2047.20

★ Коло Дизајн : Сите со тркалезна форма дизајн, и дијаметар од околу 20 cm, ве молиме да се измери големинат

DEN 270.96

Функција : 1 Виси Куки : Постојат куки на врвот на оваа hammock за лесно виси на птичји кафез, ви помогне да за�

DEN 3944.64

1 Природни тиква сува птица куќа 2 Погоден за папагал, хрчак hammock, спиење гнездо 3 Многу погоден за секојдн

DEN 3896.64

Мека кадифен создава топла, безбедна гнездо во секој кафез.Ова гнездо може да биде укината за лесни за с�