.

.

Со попуст
[13 Пак] BESTTEN Мат Црна Влез/Privacy/Премин Врата се Справи, Ентериер и Екстериер Вратата Рачката за Заклучување на Собата, Отстранлив Latch Плоча, Ромите Серија

[13 Пак] BESTTEN Мат Црна Влез/Privacy/Премин Врата се Справи, Ентериер и Екстериер Вратата Рачката за Заклучување

DEN 1199.76

Од стока
Во магацинот

Се вклопува 2-3/8" – 2-3/4" (60-70mm) backsets и врата дебелина од 1-3/8" да 1-3/4" (35-45mm).Отстранлив latch плоча за врати со круг latch дупки, кои не биле влезот за правоаголник плочи.Заштедува време, на нова инсталација.Реверзибилна рачка дизајн се вклопува и десната рака и левата рака врати.Сите метална конструкција за приватност на рачката на вратата во собата со мат црна заврши.За спалната соба, бања, внатрешни работи плакарот, ходникот, итн.Уверение Одделение-3 Безбедност со ANSI/BHMA. 5 година механички и заврши гаранција.BESTTEN Ромите Серија Рачката на Вратата Поставите Ромите Монако дизајн ви овозможува да го надградите најновата во внатрешноста стил.На electroplated заврши е модерен и тешко носи за да изгледаат одлично за годините што доаѓаат.На стабилна сите метална конструкција вклучува цврст метал лост, челик latch и тешки челик решетката и cam механизам со појачани челични компоненти, обезбедувајќи извонредна сила и издржливост.Лост е реверзибилна да се вклопи и десно и лево-му врати.На прилагодливи latch дизајн се вклопува во речиси сите стандардни врати.Сите овие карактеристики се додаде до врата лост сет на сигурен квалитет, стил, и долговечност во својата класа.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1447.20

Стандард Mortise Вратата Првично ANSI A115.1 УЛ Наведени Mortise со ANSI F20 или F13 Функција 2 1 / 2" или 2 3 / 4" Backsets .Лост дим�

DEN 1197.60

Електрични / Машински : Механички.Lockset Се Справи Со Тип : Лост.Mortise / Цилиндрични : Цилиндрични.Lockset Функциј

DEN 15840.00

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 4950.00

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 2330.40

МАТЕРИЈАЛ : Изработени од Нерѓосувачки Челик; Сатен Никел Заврши; Влез држела со брава и клуч.Бранеа Ник�

DEN 671.28

Итни Ослободување pin дупка надворешноста и да се Поттикнат кодот за внатрешни работи.Изложени завртки...

DEN 7607.76

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 1092.00

Предмет : Mortise Lockset Тип : Mortise Lockset Вклучува : Хардвер, Еден Клуч со Latch, H се Зголеми Рамен со Круг Работ 23 / Б�

DEN 1354.80

CalКралската SL03 26 D, Заврши 26 D Сатен Хром.Функција : Училница Deadlocking latch гром управувана од страна на рачкат

DEN 2676.72

Стандард Mortise Вратата Првично ANSI A115.1 УЛ Наведени Mortise со ANSI F20 или F13 Функција 2 1 / 2" или 2 3 / 4" Backsets .Лост дим�

DEN 493.20

Производителот гаранција може да не се применува.Погодна за внатрешна и надворешна употреба.Сатенски ad

DEN 1459.20

Впечатлива појава на Мат Црна заврши создава елегантен изглед кој е сигурен да биде забележано во било �

DEN 3074.16

КАРАКТЕРИСТИКИ Завршено Боја : црна; Исто Копчиња; Панел на deadbolt : 65mm(23 / 5inch, квадратен облик), панел на пр�

DEN 1415.76

★ЗАБЕЛЕШКА★ Сите брави може да се отвори со различни клучеви.Цврст Столб безбедност болт за антимашин�

DEN 792.00

Може да биде инсталиран на двете десната рака и левата рака врати.Усогласиле со ANSI Одделение 3 Безбеднос

DEN 574.32

Солидна Екипа Цинк Изградба внесени влез лост.ANSI Одделение3 безбедност станбени хардвер.Реверзибилна з

DEN 1651.20

★Влез Рачката на Вратата се Справи и Еден Цилиндар Deadbolt Заклучување на Возраст од Нафта Протри Бронза...

DEN 3960.00

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен