.

.

Со попуст
BlueGift 10-Инчен Селски Torched Дрво Мал Ѕид-Монтирани Entryway Подвижна Пошта Sorter Полица со 4 Гроздобер Месинг Копче Куките

BlueGift 10-Инчен Селски Torched Дрво Мал Ѕид-Монтирани Entryway Подвижна Пошта Sorter Полица со 4 Гроздобер

DEN 383.76

Од стока
Во магацинот

10-инчен селски torched дрво ѕид монтирани entryway лебди полица совршен за чување mail и мали лични предмети подредени во вашиот дом entryway или канцеларија; исто така, може да се користи за приказ на мали растенија и украсни предмети.Обезбедува 4 гроздобер метални куки за бесење на копчињата, lanyards, leashes, и светлината јакни.Torched дрвена конструкција беспрекорно мешавини со рустик и земјата-тематските decors.Лесно е да се обезбеди врз рамни ѕидни површини со своите вклучена монтажа хардвер.Приближните Димензии : Општо - 3.0 H x 10.0 W x 3.0 D; Врвот полица - 1.0 H; Простор помеѓу куки - 2.75 W (во инчи).Wall-mount врвот полица може да се користи за да се задржи вашиот мобилен телефон, паричник, накит, e-mail или други лабава промена лесно достапни кога ќе се упати надвор од вратата.4 куки директно под полицата може да се користи за да се откажам копчиња, lanyards или многу други објекти.Одликувајќи се со стилски torched заврши, ова entryway организатор додава еден допир на вниманието на околината.Одличен прилог на секој дом или канцеларија, овој ѕид монтирани мали entryway полица чува вашите мали лични предмети, сите погодно организирани на едно место.Тоа е исто така добра за бесење на разни предмети, како што се копчиња, спојки и очила за сонце во вашиот влез.Исто така, можете да инсталирате во спалната соба за да се откажам вашата други предмети.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1483.20

Тоа е голем mail организатор и клучните решетката да го користите во вашиот entryway, плакар, кујната или канц�

DEN 314.64

Тројна Кука Поводник Носителот мерки 6 инчи, широк од 9 инчи висок.Плочка е направено од hardhoard и е поставе�

DEN 1065.60

Никогаш не misplace вашиот копчињата повторно!Овој мултифункционални Копче и eMail Држачот за Ѕид нуди соврше

DEN 1195.20

Нашите клучни носители се удобен и лесен за монтирање, но ќе треба некои алатки за да се соберат на клучн

DEN 580.80

【Пакет Вклучуваат】1 x Копче Mail Држачот за Ѕид.Направи твојот живот организирани, но, исто така, прави од�

DEN 268.80

Вистински окоcatcher во вашиот дом.Клучот за пропелер го држете вашиот дом & автомобил копчиња, чадор, крпа �

DEN 1168.80

Направи твојот живот организирани, но, исто така, прави одлична декорација за вашиот дом и канцеларија!П

DEN 410.40

【Пакет Вклучуваат】1 x Копче Mail Држачот за Ѕид.0 Инчен, Куки Должина : 1.Совршен ѕид оркестарот идеја како n

DEN 1550.40

【Пакет Вклучуваат】1 x Копче Mail Држачот за Ѕид.Вистински окоcatcher во вашиот дом 【Разноврсна Складирање】�

DEN 2313.60

Земи вашиот копчињата & паричникот и сте подготвени да одите.Клучни Полица Големина : 6 【Разноврсна Скла

DEN 568.80

Имајќи тежина помалку од 2 KG.Направи твојот живот организирани, но, исто така, прави одлична декорација з

DEN 1154.40

【Стилски Оркестарот Копче Кука】На декоративни копче рек организаторот за ѕид се изработени од Тврда П

DEN 724.80

【Стилски Оркестарот Копче Кука】На декоративни копче рек организаторот за ѕид се изработени од Тврда П

DEN 371.76

Карактеристики Материјал : Тешко Пластика и Кожа за Печатење Област : 7.Само 2чекор за да заврши инсталац�

DEN 1660.08

Ние се гарантира висок квалитет на сите клучни носителот производи, бидејќи ние се направи на сите клуч�

DEN 1077.60

Тип : Куки & Шини.Употреба : Облека.Функција : ЕкоПријателски.Број на модел : Ангел закачалки.Совршена гол�

DEN 3712.80

) Answer : ___________________________ Note : 1.Материјал : wood Weight : 0.Топлата и влажна цврсто дрво база е насликан и полиран, и �

DEN 537.60

Никогаш не misplace вашиот копчињата повторно!Овој мултифункционални Копче и eMail Држачот за Ѕид нуди соврше

DEN 167.76

Материјал : Метал , Стакло , Уметност Печати.Стакло Cabochon Дијаметар : 30мм.Вклучувајќи : 1pcs Чанта Кука,100% сос

DEN 1834.08

Нашите клучни носители се направени на руската направена екопријателски материјал.Сите материјали кои

DEN 359.76

Тројна Кука Поводник Носителот мерки 6 инчи, широк од 9 инчи висок.Плочка е направено од hardhoard и е поставе�

DEN 486.96

На лепило на грбот на овој облак чување pendant ви овозможува лесно да го инсталирате и каде било, или да се �

DEN 335.52

Пријателски Услуга : Ако имате било какви прашања за овој ѕид клуч на носителот,pls контактирајте со нас н

DEN 1488.00

0" Кука Должина : 1.Направи твојот живот организирани, но, исто така, прави одлична декорација за вашиот до

DEN 2547.12

Нашите клучни носители се направени на руската направена екопријателски материјал.Сите материјали кои

DEN 668.88

ДОМОТ ОРКЕСТАРОТ – Ова Декоративни дрвени mail / клуч на носителот rack во дрво Завршница Ќе го Фати окото �

DEN 551.76

Се зборува пријател и внесете!Хм, поради некоја причина, дека не се работи.Можете дури и може да ја корис�

DEN 476.16

【Совршен Копче Закачалка】 Пурпурна вратата дрво копче полица совршен за организирање на лични предме�