.

.

Со попуст
Краток Русокоса Перики за Бели Жени Синтетички Pixie Намали Перика со Удира Мешани Светлина Русокоса Кратка Коса Перика

Краток Русокоса Перики за Бели Жени Синтетички Pixie Намали Перика со Удира Мешани Светлина Русокоса Кратка

DEN 455.52

Од стока
Во магацинот

потопуваат коса нежно со благ шампон и conditioner3.ние сме подготвени да се реши во рок од 24 часа.Коса должина : кратка фризура length Hair материјал : премиум топлина отпорни на синтетички влакна,помалку метежот ,минимум барака,повеќе мека touch Adjustable големина : еластична мрежа и две прилагодливи ремени ,лесно да го инсталирате,лесно да ги тргнеме.Стил : На русокоса слоевит перика има pixie сече косата, оваа популарна боја одговара на различен тип на кожа и да се направи што повеќе прекрасни, може да се намали овој перика со удира според вашите сопствени идеи.Повод : Стилски изглед одговара на повеќето луѓе,совршен за секојдневна употреба ,партија,концерт,и било која друга прилика,се разбира, како подарок за вашиот пријател е исто така добар избор.Капа големина : Просечна капа околност е 22.Стил : краток прави русокоса wigs How да wash1.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 6782.40

Губење на Тежината : 10"140g 12"150g 14"165g 16"180g 18"195g 20"210g 22"225g 24"235g .Функција : Бебешка Коса Околу, Слободни Дел,Беле

DEN 1439.76

Губење на Материјал : 100% Необработени бразилецот човечка коса чипка пред перики, висок квалитет на браз

DEN 1946.88

Ве молиме Имајте во предвид : Поради истиснување во текот на пакувањето или за време на транспортот, тре

DEN 6959.76

5 инчен и големи е 2323.Стави argan масло да се меки на косата по миење.5" 11)Уво до уво (крстот на челото) : 12.Лесн

DEN 719.76

Сакам да го промените вашиот стил и да биде поубаво?Сакам да изненади вашите пријатели во фенси партија

DEN 3503.76

И Разноврсна Стилови, Совршен за Летните.Лесно да се Носат.За кадрава коса, pls користите вашата рака за д

DEN 911.76

И Можете Да Ги Носите Во Било Прилики!.Наоѓање На Себе Си !Боб Headband перика предност : 1 100% Човечка Коса?A :

DEN 503.76

【Широко применливи】 : Овој краток браун перика е толку модерен, погодна за луѓе на сите тонови на кожат

DEN 935.76

Топло Совети 1.Тоа може да биде хаос за време на испорака, ве молиме да не грижете се, прво што треба да на

DEN 134.16

Answer : ___________________________ Note : 1.Оваа перика е грациозен, дише Висока Температура Отпорни на Топлина Синтетичк

DEN 150.96

Дизајн : Природен и Здрав, Минимум Вирусот, Не Заплитане,Мека,Тесни и Удобно,Мазна и Свиленкаста.Оваа пер

DEN 3599.76

Ви благодариме за вашата доверба во KUN Коса, вашата еден купување, ние ќе ти љубов KUN Влакна засекогаш.Кон

DEN 1461.60

1>Човечка Коса Headband Перика : Тело Бран headband половина перика со заврши.Glueless перика капа, Носат т треба чешл

DEN 3215.76

Материјал : Висок Квалитет И Висока Температура Отпорни На Топлина Синтетички Влакна Која Е Погодна За

DEN 1754.40

Пакетот вклучува : 1x Перика + 1x Перика капа + 1x Moustache + 6x Обетки + 1x Златен ѓердан.Големина : Прилагодлив нет

DEN 11467.92

Материјал : 100% Човековите remy перики може да се restyled.Вие само треба посипете некои вода и нежно расчешлај

DEN 2505.60

Совршен за сите прилики】 : KLAIYI Нови дизајнирани Ombre Нагласи Браун Боја на Телото Бран headband човечка коса,

DEN 1679.76

【Пријатно да се Носат】Средни капа (21.【Човечка Коса, Перики】100% човечка коса, перики, газирани и густи, п

DEN 311.76

ANDONGNYWELL Перика ПЕРИКА ТИП : Ексклузивни ТДел Чипка Пред Перика Ombre Пепел Русокоса Браун и Природни Бранов

DEN 479.76

1.Боја : Зелена.Ќе има Мала Разлика Помеѓу Сликите и Производот се Должи На Светло & Следи Поставување 2.Ма