.

.

Со попуст
МЗ ГЛОБАЛНАТА S5 Креветчето Разлика Piped Трим Отворено Daybed Душек да се Зајакнат Внесете Маска Комплетен Сет AD106

МЗ ГЛОБАЛНАТА S5 Креветчето Разлика Piped Трим Отворено Daybed Душек да се Зајакнат Внесете Маска Комплетен

DEN 1800.00

Од стока
Во магацинот

1 x Висока Густина Душек Пена и ги опфаќаат : 52" x 28" x 6". 2 x Зајакнат Инсерти и Опфаќа : 26" x 8". 230 Грам Полиестер Тапацир Ткаенина, Водоотпорен *Не Вода Доказ*, Скриен Патент.Маска или продавница перница перница во дождовната сезона; Сапун чисти и исплакнете го со вода црево.Вакумирани ; Овозможи 48 часа за да се врати назад до оригиналната дебелина.S5 Креветчето Големина Разлика Piped Отворено Daybed Душек да се Зајакнат Вметнете и да го Покрие Комплетен Сет AD106 Premium Пена Mattress Foam Густина : (D30) 1.8 PCF Високо-Densityand Dacron Wrap3-Слоеви Пена Душек : Пена + Fiberfill + Dacron Заврши : 1 x Висока Густина Душек Пена и ги опфаќаат : 52" x 28" x 6"3-Слоеви Перница Вметнете : Полиестер Fiberfill + Влакна Искриват + Dacron Wrap2 x Зајакнат Перница Капакот и Внеси : 26" x 8"* 1500 Грам Fiberfill По Bolster Color : AD106 Piped Уреденост (Контраст Боја)Пакување : Vacuum Packed Fabric : 230 Грам Полиестер Upholstery Water Отвратителен *Не Вода Доказ*Скриени Zipper Allow 48 часа за да се врати назад до оригиналната дебелина afteropening package Covers и Инсерти се спакувани поединечно *assemblingrequired*Совети : ве Молиме маска или продавница перница перница во врнежлив season Cleaning : Сапунот чистење и исплакнете го со вода црево.Отворено трајни!Количина : 1.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1679.76

СМИРУВАЊЕ БОЛКА во МУСКУЛИТЕ : Ова мека Sunbeam Quilted Загрева Душек Подлога карактеристики 10 топлина прилаго

DEN 517.44

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 684.72

Земја На Потекло : Сад.Број На Модел : 9243206910 Објектот Пакет Димензија : 33.599999965728" L x 20.899999978682" W x 5.199999994696" H...

DEN 1103.76

Овие душек заштитник нуди удобност s исклучително светлина, па е лесно да ги понесете со вас.Ние сме сигу

DEN 285.60

Памук.Памук материјал : ткаенини се направени од памук, без боја е поздрава 3 L капацитет : апсорпција на в