.

.

Со попуст
uxcell 10pcs М4 45+6mm ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН Изолација Пластични Столб Машки-Женски Навој Сива боја Бела

uxcell 10pcs М4 45+6mm ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН Изолација Пластични Столб Машки-Женски Навој Сива боја Бела

DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

Земја на Производство : КИНА; Материјали : Најлон; Нето Тежина : 16g.Пакет Содржина : 10 компјутери x Најлон Хексадецимален Spacer; Модел : M4 45+6mm.Главната Боја : сива боја бела; Навој Дијаметар(A) : 4mm(0.157").Столб Должина(L) : 45mm(1.772"); Машки Конец Должина(Б) : 6mm(0.236").Ширина(C) : 7mm(0.276"); Конец Теренот : 0.7 мм(0.028"). 1.Хексадецимален Изолација се соодветни за употреба во ниско-сила assemblies2.Направени од BSI и Ro HS Сертифициран квалитет Најлон 66.3.Најлон 66 е погоден каде што не-спроводливост, отпорност на корозија, и трошоците се важни considerations4.Вози систем е хексагонални-shape5.Крупни теми се подобри за кршливи материјали, и ќе се соберат и расклопување побрзо отколку казна threads6.Се обезбеди траен задржете за секој проект.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 518.40

Земја на Производство : КИНА; Материјал : ABS.Net Тежина : 15g; Пакет Содржина : 100(+ / 2%)компјутери x Spacer Поддршка.

DEN 8087.76

Спореди : 4532440СКОПЈЕ.Отворање со делумна внатрешната нишка на едниот крај на надворешно навој пост на сп

DEN 167.76

Име на производ : LED Изолација.Внатрешниот Дупка Кол.(Прибл.) : 3мм;Дупка Теренот(Прибл.) : 2mm.Вкупната Голем�

DEN 165.12

Материјал : месинг.Површина : knurling.Метрички навој дијаметар : M2 (2mm).Метрички навој теренот : 0.4 mm.Големина�

DEN 11480.88

Дијаметар (Номинална) : #2 Thread Теренот : 56 Length (Номинална) : 5 / 8"надворешен Дијаметар (Номинална) : 3 / 16"Произв

DEN 7223.76

Спореди : AMATOM : 1445M06F16440 Отворање со делумна внатрешната нишка на едниот крај на надворешно навој пост на �

DEN 1800.00

ПРОИЗВОД SPECIFICATIONSPart # : 0000197230 Fastener Тип : (3 / 16" AF) Хексадецимален Машки Женски Standoff Size Опис : #440 x 3 / 4 Diameter / Ном