.

.

Со попуст
за R1G225-AF11-30 Фан 48V 95W Прочистувач Центрифугални Фан

за R1G225-AF11-30 Фан 48V 95W Прочистувач Центрифугални Фан

DEN 4080.00

Од стока
Во магацинот

Модел : R1 G225-AF11-30. Сечилото дијаметар : 225mm.Напон : 48 V, Моќ : 95 W.ПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНА.Ние ќе ви послужи wholeheartedly.Консултации за прашања може да бидат известени преку е-маил.Модел : R1 G225-AF11-30 Напон : 48 V Моќ : 95 W Брзина : 27000min-1 Воздушниот волумен : 1130m3/h Сечилото дијаметар : 225mm.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 6260.64

Резервни Производ со врвен Квалитет.0 L V12 Gas Warranty : Овој предмет е покриен со нашите 12 месеци неограничен

DEN 1264.80

OEда се спореди, совршено балансирана единица обезбедува леснотијата на инсталација.Unitized замена единиц�

DEN 1421.04

OEда се спореди подигнат (не "pigtail" конектор) за кавгабесплатно инсталација.OEда се спореди монтажа одредб�

DEN 959.76

LG Компресор Воланот е вистински ОЕМ (Original Equipment Manufacturer) дел дизајниран и конструиран за да се точните спе

DEN 1236.00

Идеална замена ова клима уред кондензаторот фан собранието е конструиран за да одговара на вклопуваат

DEN 763.20

????НАЈДОБРА УСЛУГА Ако имате било какви прашања во врска со нашите вентилаторот за ладење замена, никог�