.

.

Со попуст
за R1G225-AF11-30 Фан 48V 95W Прочистувач Центрифугални Фан

за R1G225-AF11-30 Фан 48V 95W Прочистувач Центрифугални Фан

DEN 4080.00

Од стока
Во магацинот

Модел : R1 G225-AF11-30. Сечилото дијаметар : 225mm.Напон : 48 V, Моќ : 95 W.ПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНА.Ние ќе ви послужи wholeheartedly.Консултации за прашања може да бидат известени преку е-маил.Модел : R1 G225-AF11-30 Напон : 48 V Моќ : 95 W Брзина : 27000min-1 Воздушниот волумен : 1130m3/h Сечилото дијаметар : 225mm.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 763.20

????НАЈДОБРА УСЛУГА Ако имате било какви прашања во врска со нашите вентилаторот за ладење замена, никог

DEN 6260.64

Резервни Производ со врвен Квалитет.0 L V12 Gas Warranty : Овој предмет е покриен со нашите 12 месеци неограничен

DEN 1421.04

OEда се спореди подигнат (не "pigtail" конектор) за кавгабесплатно инсталација.OEда се спореди монтажа одредб

DEN 1236.00

Идеална замена ова клима уред кондензаторот фан собранието е конструиран за да одговара на вклопуваат

DEN 959.76

LG Компресор Воланот е вистински ОЕМ (Original Equipment Manufacturer) дел дизајниран и конструиран за да се точните спе

DEN 1264.80

OEда се спореди, совршено балансирана единица обезбедува леснотијата на инсталација.Unitized замена единиц