.

.

Со попуст
Siebzeh Гранка Птица Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Јога и Пилатес (72 x 24 x 6mm)

Siebzeh Гранка Птица Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за

DEN 1271.76

Од стока
Во магацинот

Pefectly одговара за вашиот жешка јога, пилатес, семејство пикник и патување.Апсолутно не се токсични - изработени од Еко-свесни материјали!Исто така, печатени јога душеци може да издаде безопасни мирис кога прв одвитка. 【Машина Перат】рампа се перат, може лесно да се чисти со машина за да се заштити вашето тело и облека од несакани нечистотија. 【Лесно да се Свитка & Носат】јога мат може да се свитка до лесно, што го прави идеален за патување јога мат.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 935.76

Природна гума може да се влечат, висока температура отпор.04 Инчи Дебела (2.МултиИзберете & Подарок : Ние н

DEN 1418.40

Јога Мат Дебели : 1 мм; Големина : 71 x 26 инчи Јога Мат Материјал:Направени на superfine влакна и природна гума.Su

DEN 959.76

На тренингот мат спречува пот од впива во и предизвикува мирис.Дебелина : 1 MM.И експедитивни услуги само

DEN 1199.52

Со висока густина TPE материјал, мат, ќе биде лесно да се мијат 6mm дебели дизајн, фитнес душеци обезбеди по

DEN 1079.52

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1079.76

Големина : 72inx24inx6mm, дебели јога мат со одличен лизга отпорни предност за да се спречи повреди.Материјал :

DEN 2032.80

3 Оваа трајни јога мат обезбедува удобен пракса област 4 Оваа вежба јога мат е лесно да се носат и транспо

DEN 2102.40

Ова е исто така GGREAT начин за да ја исуши BBetween UUSes.Да се подобри удобноста на вашиот кат BBased вежбање со PPOWER

DEN 1271.76

Како резултат на тоа, тоа е разноврсна и се многу издржливи, јога мат е одличен избор за секој вид на прак

DEN 983.76

▶Здрави и Еколошки : Направен од висококвалитет TPE материјали со висока густина и висока еластичност, м

DEN 1007.76

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 863.76

8 X 26 во / 180 X 66cm 1mm на дебел Материјал Мека и абсорбента микрофибер Nonslip и издржливи природна гума Карактер

DEN 431.76

Брзо шок апсорпција намален притисок, динамички се враќа, безбедно и лесно да се движите, да се избегне ч

DEN 107.76

ЕВА.Издржливи софистицирани изработка создава трајни јога мат дека withstands на абење на конвенционални в

DEN 1271.76

【Мулти Цел】Ова Е голема отворен и затворен МАТ, би било идеално да се користи како кат тепих во вашата с

DEN 671.76

Место на јога подлога во кул, вентилирани место, за да ја исуши, да се чува далеку од сонцето, инаку, јога

DEN 1079.52

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1199.52

Со висока густина TPE материјал, мат, ќе биде лесно да се мијат 6mm дебели дизајн, фитнес душеци обезбеди по

DEN 494.40

Боја : светло жолта боја Виолетова дише подлога, двојна боја дише подлога, двојна боја флуоресцентно зе

DEN 1428.00

Тие се навистина здрави и рециклираат.Покрај тоа што можат да се одморат по вежбање.Подолг и поширок од

DEN 647.76

КУПИ СО ДОВЕРБА!.Повеќето душеци се или премногу тенки или премногу дебел.Тоа чини повеќе да се направи,

DEN 1079.76

Големина : 72inx24inx6mm, дебели јога мат со одличен лизга отпорни предност за да се спречи повреди.Материјал :

DEN 2130.96

ПРЕДНОСТИ : Многу душеци тврдат дека се дебели јога душеци, но всушност недостаток на густина потребни з

DEN 1271.76

Оваа јога е направен од Екосвесни состојки.Апсолутно не се токсични изработени од Екосвесни материјал

DEN 1151.76

4)Ние секогаш се обезбеди висок квалитет на услуга за клиентите.Спецификации : Димензии : 72×24×0.За било ка

DEN 1271.76

6 см дебелина, доаѓа во различни бои.Фантастични еколошки Јога Мат!Мека текстура површина, Голема удобно

DEN 839.52

Двоен слој структура, заедно со не се лизга текстура површината обезбедува оптимална контрола без да се

DEN 671.76

▲ГОЛЕМИ, УДОБЕН ЈОГА МАТ, без разлика Дали сте прави јога, Пилатес, или вашите сопствени протега рутинск

DEN 633.60

❤Материјал : TPE ❤Големина : 72 x 24 во / 183 x 61 x 0.6 cm;72 x 32 во / 183 x 80 x 0,8 cm ❤Печатење област : едендвострано печат