.

.

Со попуст
Симпатична Сина Голема Рак Ноќта Светла Затворен,Ѕид Декоративни Nightlights за Спалната соба Расадник Бебе Соба Plug-in LED

Симпатична Сина Голема Рак Ноќта Светла Затворен,Ѕид Декоративни Nightlights за Спалната соба Расадник Бебе

DEN 335.76

Од стока
Во магацинот

5 во D x 2 H (76 MM x 112 MM x 47 MM).АВТОМАТСКИ СЕНЗОР NIGHTLIGHT : Многу Паметен, Тоа се пали Кога Ви е Потребна, Не Бара од Вас за Да се Префрлате Рачно, Која Може да се Спречи Вас Од Заборавајќи Да го Исклучите И да Губат Моќ. Влезен Напон:AC110-127 V; 2.Тековната:≤25 MA; 4.Не Вклучувајте Дизајн Со својата чувствителна photocell сензор, оваа ноќ светлината автоматски се претвора во мрак и ИСКЛУЧУВАЊЕ на почетокот, вие не треба да го потсетам за да го исклучите светилка во Спецификација : 1.Издржливи и Сигурен : Со високо квалитетни пластични, ова pack 2 led ноќ светлина има долго .Покрај тоа, за разлика од другите ноќ светла со батерии кои можат да станат dimmer, бидејќи на ниска моќност, светлината на овој приклучок во светилка е супер стабилна.Добро дизајниран мини outlook е простор-за заштеда на енергија и не го блокира дното штекер за други уреди.МУЛТИ-ЦЕЛ : Ова ДОВЕДЕ ноќ светлина е совршен за бања, спална соба, ходникот, скали, кујна, дневна соба, и детска соба, се создаде безбедноста на околината, исто така, преносни за патување.Димензија:3 во W x 4.МАЛА, КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА : 3 во W x 4.Велат good-bye да bumping во пречки во темница.

Детални спецификации

1. Input Voltage:AC110-127V; 2.Output Voltage:DC2.8V; 3.Current:≤25MA; 4.Dimension:3 in W x 4.5 in D x 2 in H (76mm x 114mm x 48mm); 5.Net Weight:60g; 6.Power:0.5W; :
Додатоци на производи
DEN 191.76

Не користите со продолжени кабли.За возрасни употреба.Излезен Напон : DC2.Актуелни : помала или еднаква на

DEN 335.76

Со Помош На Неговиот Компактен Дизајн, Оваа Модерна Ноќ Светлина Може да Биде Вклучен Во Било кој Станда

DEN 455.76

Ниска Потрошувачканема да биде жешка по долго време работи, висококвалитетни LED,светлина е мека и единс�

DEN 407.76

ДИНОСАУРУС ПОДАРОЦИ ЗА ДЕЦА 2 3 4 5 6 ГОДИНИ.Go Line диносаурус ноќ светлина за деца поддржува допрете и далеч�

DEN 215.76

Симпатична и Флексибилни, жица на печурки и разгледување може да се наведнат за да локација која ви се д�

DEN 138.48

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 263.76

Континуирано траење на батеријата : ноќ светлина е многу енергијазаштеда на енергија и заштеда на енерг

DEN 479.76

Може да се стави маска на и чувајте ги остане стабилна, нежни светла ќе не боли очи.Помогне да се опуштит�

DEN 311.76

Употребата на заштеда на енергија и долг животен век на LED извор на светлина,може да се практикуваат раб�

DEN 335.76

АВТОМАТСКИ СЕНЗОР NIGHTLIGHT : Многу Паметен, Тоа се пали Кога Ви е Потребна, Не Бара од Вас за Да се Префрлате

DEN 582.72

Широко се користи во различни средина, како декоративни светилки за дома, спална соба, детска соба, днев�

DEN 503.76

????ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ???? 3 D Свиња ноќ светлина (вклучува ABS Светилка База + Акрилик Светилка Плоча), 1 3 D Све�

DEN 335.76

Излезен Напон:DC2.Само вистинската количина на светлина, не груби за вашите очи; совршен за добивање на д

DEN 335.76

Димензија:3 во W x 4.5 W, без користење прекумерна електрична енергија; долготраен ДОВЕДЕ до to60000 часа не се

DEN 311.76

Приклучете се на власт,ноќ светлина според амбиентална светлина и светлината за автоматско регулирање

DEN 2323.20

Користете хексагонална флопи да се создаде било која структура за да одговараат на вашите потреби,13 фик

DEN 407.76

Specmsky исто така ви дава грижете себесплатен попродажбата на заштита, ако имате било какви прашања, ве мол

DEN 407.76

【МЕКА 7БОЈА на СВЕТЛИНА】 Се чувствуваш фрустрирачки да се задржи вашето дете во кревет и да останат спи

DEN 311.76

Се КОРИСТИ : Топла Светлина Ноќни Ламби за Доењето и за Спална соба, Бања, Кујната, Ходникот, по Скали АВТ�

DEN 335.76

Ја придружува вас и вашето семејство со овој удобен LED ноќ светлина.Издржливи и Сигурен : Со високо квали

DEN 582.72

【3d Ноќта светла подарок】Високо квалитетни LED извор на светлина, ниска потрошувачка на енергија, долг р�

DEN 138.48

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 1315.20

Тоа е amzing подарок за семејство и девојки ????【Најдобра Услуга】Ако имате било какви прашања, слободно кон

DEN 636.72

*3 D Илузија Плоча Само 4mm дебели.Моќност : 3w Weight : 0 【3d Ноќта светла подарок】Ноќ светла за деца, девојки, мо

DEN 311.76

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Тековните : AC0.02 A;Моќност : 0.5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се пали само кога а�